Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 714
Oto Anastasia Yalanskaya, która została zabita wczoraj pod Kijowem, dostarczając zaopatrzenie do schroniska dla psów, które było bez jedzenia przez 3 dni.

Samochód, którym podróżowali miał zostać rozstrzelany przez rosyjskie wojsko z bliskiej odległości w miejscowości Bucha. Anastasia i jej dwóch znajomych zginęli.

Kobieta pozostała w Kijowie, jako ochotniczka, gdy wszyscy wokół niej uciekali. "Prosiłem ją, żeby się ewakuowała, ale mnie nie posłuchała" - stwierdził mąż kobiety.
#wojna #ukraina #rosja
Pobierz
źródło: comment_1646565743r1ztTmNUoc7ddRoIGqIioW.jpg
  • 122
Wojna nie wojna, jakim #!$%@? mordują bezbronnych cywili, którzy nikomu nie przeszkadzają. Każdy jeden sołdat który oddał strzał powinien za takie coś zawisnąć na latarni.


@smk666: tylko na początku jest cywilizowanie, wystarczy że jeden Rosjanin zginie z ręki cywila i już nikt nie jest bezpieczny. Wojna to gówno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale #!$%@?, że zginęła przez psy. Że mogła uciec. Tak mogła, tak samo jak wszyscy mieszkańcy Kijowa gdzie to wszystko się wydarzyło. Winien jest ten co ostrzelał pojazd. Ludzie tam żyją. Nadal mieszkają. Kto może i chce pomaga jak umie. Ona i jej znajomi chcieli pomóc akurat schronisku.
Piszecie, że tak wygląda wojna. Tak. Tak też wygląda wojna. Moja babcia przeżyła II WS i opowiadała, że Niemca nie widziała. Że partyzanci którzy
@giguga: Sama siejesz jakieś katolickie treści na swoim profilu, a masz pretensje, że ktoś zmarł próbując ratować zwierzęta, czyli żywe stworzenia. Równie dobrze ktoś mógłby napisać, że twoja śmierć była śmieszna, bo zastrzelili cię jak próbowałaś ratować obrazek czy figurkę nic nie znaczącą dla kogoś z drugiego końca świata. Zreflektuj się.
Jednak żeby strzelić do drugiego człowieka trzeba być psychopatą. Człowiek zrównoważony psychicznie nigdy by drugiego nie zabił. Jako gatunek ludzki nie potrzebujemy psychopatów w swoich szeregach. Wystarczy skuteczna izolacja/eliminacja wykolejeńców i wojen nie będzie.


@smk666: to niestety tak nie działa
Anastasia i jej dwóch znajomych zginęli.


@Lychee: Ależ to się wpasuje w typowe wypokowe (no i ewidentnie słuszne) żale.

Zginęła kobieta i dwóch mężczyzn -> oo niee, ale szkoda tej kobiety! ¯\_(ツ)_/¯
@KEjAf:
Ano właśnie, jak zwykle:
Zginęła kobieta -> odpala się tryb "Ojej, jak jej szkoda :("
Zginął mężczyzna -> absolutna cisza...

Ale najbardziej ohydna rzecz, jaką widziałem w poprzednich komentarzach, to wyśmiewanie jej, że to głupia śmierć, bo "umarła za psy". No #!$%@?, z kim ja tu siedzę...
@giguga: A na tej ulotce nie było napisane nic o miłosierdziu i unikaniu zadawania niepotrzebnego bólu? Nie rób złej reklamy ludziom wierzącym, bo potem wszyscy są zdziwieni, że ludzie mają dość kościoła i tej wiary jak widzą takich ludzi jak ty
@giguga: weź idź stąd bo tak pitolisz głupoty, że tylko ręce załamać. Oddała życie za to w co wierzyła - pomagając.

Hehe to nie. Wykop0wa idiotka powie, że iks de zdechła za psy goopia iks de iks de. Xddd

Serio odkąd zaczął się ten konflikt na Ukrainie to tyle debili wylazło ze swoich dziór, że czarno mi pęka od Was trole.
@Kociopelek: @JeszczeZyje: Głupio umarła. Nie zachowała się racjonalnie tylko napędzana emocjami postanowiła wykonać niepotrzebną czynność, która ją zabiła. Ona była słaba psychicznie, niezdolna do racjonalnej oceny sytuacji i przez to umarła.
A gdyby ratowała pasikoniki to też uważalibyście jej akt za spełna rozumu? Wymieńcie mi zwierzęta, które można ratować poświęcając swoje życie, bez narażania się na krytyczną ocenę swojej inteligencji i na jakiej podstawie tak uważacie? Wykażecie się wreszcie. Jak
Podobno jakaś Ukrainka w nocy ratowała życie myszy polnych, ale przyjechał ją czołg. Czyż to nie głupia śmierć? Od jakiego rozmiaru zwierzęcia można umrzeć za zwierzę? Czy z miłości można umrzeć nawet za mrówki?


@giguga: Ale ona walczyła z Rosjanami o te psy czy o ch%j ci chodzi z tymi debilnymi wpisami?
Bardzo cię uprzejmie proszę wypie%dalaj.