Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 714
Oto Anastasia Yalanskaya, która została zabita wczoraj pod Kijowem, dostarczając zaopatrzenie do schroniska dla psów, które było bez jedzenia przez 3 dni.

Samochód, którym podróżowali miał zostać rozstrzelany przez rosyjskie wojsko z bliskiej odległości w miejscowości Bucha. Anastasia i jej dwóch znajomych zginęli.

Kobieta pozostała w Kijowie, jako ochotniczka, gdy wszyscy wokół niej uciekali. "Prosiłem ją, żeby się ewakuowała, ale mnie nie posłuchała" - stwierdził mąż kobiety.
#wojna #ukraina #rosja
Lychee - Oto Anastasia Yalanskaya, która została zabita wczoraj pod Kijowem, dostarcz...

źródło: comment_1646565743r1ztTmNUoc7ddRoIGqIioW.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
Smutne, ale każda wojna taka jest. War, war never changes.


@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:
Jednak żeby strzelić do drugiego człowieka trzeba być psychopatą. Człowiek zrównoważony psychicznie nigdy by drugiego nie zabił. Jako gatunek ludzki nie potrzebujemy psychopatów w swoich szeregach. Wystarczy skuteczna izolacja/eliminacja wykolejeńców i wojen nie będzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@Lychee: rozumiem troskę nad zwierzętami ale komuś chyba się priorytety popieprzyły skoro bardziej nad swoje życie ceni życie zwierząt.
  • Odpowiedz
@Lychee: Niezbyt godna śmierć. Umrzeć za psy to śmieszne


@giguga: Nawet nie mam siły tego komentować. Rozumiesz, ze tam ludzie giną we własnych domach? Równie dobrze mogła siedziec w domu i zginąć.
  • Odpowiedz