Wpis z mikrobloga

@drozdii: niby tak, ale spora część to jednak kobiety z dziećmi. Ktoś tymi dziećmi musi się zajmować, więc z tą pracą też nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@Krajczar: Ukrainki przecież też mają dostęp do tindera i instagrama (to w sumie dla nich jeszcse ważniejsze niż dla polek), więc nie wiem co by tu miało się zmienić w dłuższej perspektywie czasowej

Rynek pracy się zmieni tak, że niewykwalifikowani pracownicy będą #!$%@?ć za minimalną, bo będzie kilku chętnych na jedno miejsce
  • Odpowiedz
  • 0
@prerogatywa: właśnie o to mi chodziło. Skoro będzie wieksza podaż tzipy, i większą konkurencja ze strony Ukrainek, to wymagania co poniektórych p0lka by zmieniło zdanie
  • Odpowiedz
@Krajczar: na początku może i tak, ale szybko sp0lkowacieją, tym bardziej, że kapotan państwo przez socjal już zapowiedział odebranie głównej przewagi przeciętnego i poniżej Polaka
  • Odpowiedz
@Krajczar: podaż może i będzie większa, ale z ich strony popyt i tak będzie tylko na high tier mężczyzn. Ukrainka czy Polka nie zaniży wymagań tylko dlatego, że na Ukrainie jest wojna, jak na instagramie i tinderze ma dostęp do kogo chce

  • Odpowiedz
@Krajczar: Chyba się zmieni, niektóre polki już mają z tym problem. Moja baba na przykład niby za pomocą, niby przejęta sytuacją ale już mi nakręca żebym przypadkiem na ukrainki chciwym wzrokiem nie patrzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@77023: @Krajczar: no właśnie, na takiej Ukrainie po wojnie to kobiety mogą podchodzić do tematu tak, jak kilkadziesiąt lat temu w Europie, że mężczyzna jej bezpieczeństwo zapewni, a w Polsce to nie ma racji bytu, bo sama sobie je zapewni i jeszcze Państwo jej pomoże. Mężczyzna tu nie jest do nieczego potrzebny
  • Odpowiedz
@Krajczar: Rząd wprowadził program Ukrainka+ ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jedźcie na granicę i przebierajcie jaka wam pasuje (bierzcie tylko te bez bachorów)
Za codzienne ciupcianko będziecie dostawali miesięcznie 1200 złotych.
  • Odpowiedz