Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio zacząłem oglądać kanały na jutube gdzie różne babki tłumaczą matematykę i #!$%@? nie mogę się skupić na tym co mówią dosłownie odlatuje, jak nie na cyckach to na twarzy, albo na głosie, albo na oczach, na rękach i dłoniach jak trzymają pisaki tym bardziej. Wyobrażam sobie jaką krzywdę wyrządziło szkolnictwo młodym facetom gdzie jedynym nauczycielem zazwyczaj był gość od w-fu, dlaczego to dziewczynki zazwyczaj się dobrze uczą, bo chłopcy nie mogą się skupić, #!$%@? ludzie przecież to logiczne i zgodne z naturą, facet jest jak pies jak postawisz mu miskę z żarciem przed nosem to będzie się ślinił. Kobiety zniszczyły życie facetom od najmłodszych lat, skrzywiły ich naturę przez co teraz macie to co macie. Zauważcie że jakie kol wiek przejawy zachowania młodego faceta zawsze zostają zgnojone, albo jest wbijane ADHD albo gasi się popędy stosując psychiczne karcenie, z facetów zrobiło się takie małe wykastrowane dziewczynki i między innymi dlatego teraz jest taki problem z kontaktami między babom, a chłopem i całą resztą problemów, po prostu z przeciwnego bieguna faceta zrobiło się taki sam jaki ma kobieta, albo go się osłabiło przez co przyciąganie jest za słabe albo jest go brak.

#pill #szkola #nauczanie #redpill #blackpill #pinkpill #szkolnictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62274380ccf3a0e9fffca2d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość ludzi to debile i nie rozumieją jak potężnie ważne jest skupienie w życiu człowieka, byle pierdoła która burzy spokój w głowie potrafi rozwalić człowieka od środka, szczególnie to widać w sportach gdzie byle gówno potrafi zniszczyć wyniki, w sportach wystarczy czasami jedna myśl i człowiek gubi rytm i w najlepszym przypadku spada na niższe pozycje
UkrytaStara: @eldzej_10:

Co XD? przecież od zawsze tak jest że faceci tracą głowę przy kobietach, dlatego też kiedyś chłopaków uczyli mężczyźni, a dziewczyny kobiety. Nie napisałem że tracę głowę i zaczynam jak zwierzak bawić się kapucynem tylko napisałem że odpływam i tracę skupienie, poza tym nawet gdybym był tym kim mnie nazwałeś to i tak jest to fakt że takich jak ja jest dużo więcej i to jest normalne XD,
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak tracisz głowę przy kobiecie to jesteś beta xD Wmawianie sobie pewnych rzeczy że to natura jest mega słabe, nie wiem z ilu kobietami masz do czynienia w swoim życiu, ale radzę Ci poskromić swoje popędy zanim będziesz musiał lecieć na stronię po każdym kontakcie wzrokowym z kobietą xD zresztą zaraz może usłyszę jakieś incelskie bzdury które będą usprawiedliwiać moralnie gwałt bo "to natura" xD