Wpis z mikrobloga

@harold97: Ale wątpię żebyś obchodził dzień ojca, jako ojciec.
Więc składasz matce życzenia z okazji Dnia Matki, a nie dostajesz nic w zamian. A to jest przecież twój ból dupy, że o kobietach w dzień kobiet się pamięta i składa życzenia, a o tobie w dzień mężczyzny nikt nie pamięta.
@harold97: Faworyzowany w jaki sposób? Bo w lidlu jest karteczka nad kwiatami "dzień kobiet"?

Mi już od tygodnia wyświetlają się reklamy typu "nie masz pomysłu na prezent dla twojego mężczyzny? Kup" i tu od wyboru do koloru: czekoladki, koszulki, whisky, grawerowane karafki, toys for boys i tego typu rzeczy. Na dzień chłopaka jest to samo. To jest biznes. Sprzedawcy nie przegapią takiego dnia. Ale fakt faktem, dzień chłopaka zwykle, w moich
@harold97: to jest niezla beka, na dzien kobiet ktos u nas pomyslal, zeby sie zrzucic na symbolicznego tulipana dla naszych biurowych loszek, każda dostała po tulipanie i życzenia. Ogolnie wyszło super. Pomyslałem sobie wtedy co one odwalą za dwa dni, zwłaszcza ze z +70% ludzi w firmie to kobiety. Niestety się przeliczyłem, nikt z nas nawet zasranych życzeń nie dostał xDDDDDDDDDD Siedza jak gdyby nigdy nic, w radiu na cały full
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@harold97: szczerze to po prostu mimo wieku pod 40 dalej raczej obchodzimy z żoną dzień chłopaka :) większą odległość między świętami więc i mniej mechaniczne (ja tobie ty mi) świętowanie :) i nigdy nie czułem się w dzień chłopaka zapomniany. Tak samo w dzień kobiet radość sprawia mi bycie miłym i dla żony i dla kolezanek. Ludzie, skąd w was tyle jadu?:)