Wpis z mikrobloga

@galgal: xD teraz tobie to obojętne, a się na wstępie #!$%@?łeś do OP że chyba tylko ludzi u niego na wsi to drażni xD widać twoja hipokryzję - skoro jest ci to obojętne, to o co tak naprawdę walczysz? nie wiadomo
używaj sobie "w ukrainie" zamiast "na" i po temacie, ale widocznie bez pośredniego obrażania ludzi nic nie umiesz jasno zakomunikować
  • Odpowiedz
@galgal: patrząc na twój poziom, to od samego początku nie było z tobą o czym rozmawiać xD

Forma jest ci obojętna, ok. Ale gdzie tu są kwestie "szacunku" XD i gdzie #!$%@? byłeś przed wybuchem wojny xD jesteś jedną z tych julek z twittera i tyle
  • Odpowiedz
@galgal: Oczywiście, zaznaczmy przede wszystkim, że każdy ma prawo używać zwrotów, jakich chcę. Ba, ma nawet prawo do błędów językowych takich jak "włanczam".
Moim zdaniem jedyną, poprawną formą jest "na" i nie spełniłbym prośby czy to Ukraińców, czy kogokolwiek innego.
Bawi mnie po prostu ta nagła chęć zmieniania wszystkiego na hura, aby być poprawnym i poprawianie się osób w telewizji, gdy powiedzą "na" XD
W moim mniemaniu są pewne zasady, które
  • Odpowiedz
@secs, @ImYourPastClaire : Mieliście trzy możliwości: Zrozumieć mój post jak większość i wykazać się inteligencją, nie zrozumieć i nie odpowiadać, albo odpowiedzieć i rozwiać wszystkie wątpliwości odnośnie waszego IQ.
Niestety wybraliście trzecią opcję.

Specjalnie dla was, bardziej łopatologicznie:
Ludzie używający "w" zamiast "na" powiedzą np: Jadę w Ukrainę.
Analogicznie powinni więc mówić: Jadę w Białoruś, jadę w Litwę, jadę w Węgry.
  • Odpowiedz