Wpis z mikrobloga

@Amorfik: napisz maila do wydziału karnego ( adres znajdziesz na stronie sądu), że zapłaciłeś i prześlij dowód przelewu. Ładna formułka, że ze względu na coś tam coś tam, nie przesłałeś potwierdzenie i tyle. Dodatkowo napisz ładne pismo i wyślij pocztą albo zawieź do sadu, żeby było oficjalnie.
@darek-jg ważna jest data odbioru a nie pisma :p. Wg mnie zapłacić i wyjebongo. W przelewie sygnatura sprawy i niech palą gumę. Po co do nich pisać że się zapłaciło?
@darek-jg zanim coś zamienią sprawdzą czy była wpłata. Więc o ile wpłata zostanie wniesiona zgodnie z czasem to nic nie zrobią. Ale ja się nie znam ale się wypowiem. Najlepiej poinformować wszystkich sędziów że się zapłaciło bo może któryś nie będzie wiedział że zapłacił :p
@peeteer: jutro jest rozprawa i nie wydaje mi się by ktoś z rana jeszcze sprawdzał czy grzywna opłacona, zresztą jak zapłacona dziś to zanim jutro zaksięgują to pewnie będzie po rozprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amorfik jeżeli zapłaciłeś dwa tygodnie temu, to pewnie referent już ma tą informację w aktach i jutro umorzą postępowanie. Dla pewności zadzwoń rano i sobie tylko potwierdź, że wpłata dotarła