Wpis z mikrobloga

XDDDD Konfabulacyjne przegrywy by się dowartościować manipulują treścią mojego komentarza i wrzucają na czarnolisto bym nie miał prawa sprostować ich gdy lizą sobie rodzynki które mają zamiast jajek. jakie to typowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ha tfu na ruską agenturę: @L3stko @Kaczypawlak @sorek @przemyslaw-maczka i wasz świat partyjnych urojeń xD Nie ma w bogactwie pięknego języka Polskiego słów dostatecznie obelżywych, by określić wasze żałosne zachowanie.

I pamietajcie. Śmiejecie się z konfededzbanów? Wszyscy jesteście pisowcami, nawet jeśli jedziecie po pis jak po burej **** od 6 lat. O jak ja śmiechłem xDDDDDDDDDD

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazdzbanow #polityka
grubson234567 - XDDDD Konfabulacyjne przegrywy by się dowartościować manipulują treśc...

źródło: comment_1647524013Hx1nzSl75Qf7zaOupacTWB.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@grubson234567: Chłopaczkom z wypokowego kuckomando odkleiło się jakieś 2 tygodnie temu, choroba szybko postępuje - w sumie nic dziwnego, cała śmietanka pobanowana i nie ma już z nami wojtasków, którzy tym swoim głupio-mądrym #!$%@? czarowali rzeczywistość do punktu samoistnego wywołania reakcji termojądrowej, nadając tonu całemu kąfederackiemu, wypokowemu #!$%@? - została "drużyna B", której modus operandi to nie koślawe próby dyskusji, ale właśnie to co widzisz: manipulacyjki, blokowanko, usuwanko, zgłaszanko.
  • Odpowiedz
@mnik1: Powiem ci uczciwie. Nawet jak przeganiałem z tąd swojego czasu całą hołotę Mateckiego, farmerjanków neo i tym podobnych z pisowskiej fermy trolli, to żadnen. Ale to żaden nie był aż tak odklejony jak ci wyżej. To jest absolutny meltdown i tworzenie circlejerka na poziomie większego odklejenia niż swojego czasu sekty smoleńskie. Mnie to wręcz przeraża, że potencjalnie dorośli i dojrzali ludzie mają swojego guru - korwina i są w stanie
  • Odpowiedz
@grubson234567: Zgadzam się w pełni. Mateckim otwarcie gardzę, ale on był szczery w swoich zamiarach - on przylazł tutaj pompować propagandę dla Partii Matki, za kasę. Gardzę, ale rozumiem.

Wypokowe kuckomando? Sekta. No #!$%@?, najnormalniejsza w świecie sekta. Guru zawsze ma rację, guru zawsze mówi dobrze, guru kochany, guru świetny, kto nie wierzy w guru tego zabić - nawet jeśli dotyczy do członków tej samej sekty, jak to nam ostatnio kolega
  • Odpowiedz