Wpis z mikrobloga

@tomasz-zajc: jeśli działalność jakiegoś starego gościa w Rzymie skłania cię do chodzenia do kościoła to jesteś beciakiem

jeśli działalność jakiegoś gościa w średnim wieku w okularach skłania cię do corocznych zbiórek charytatywnych to jesteś beciakiem

jeśli działalność jakiegoś starego dziada w belwederze skłania cię do patriotyzmu to jesteś beciakiem

Mogę tak długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Atreyu - @tomasz-zajc: jeśli działalność jakiegoś starego gościa w Rzymie skłania cię...
  • Odpowiedz
byłem do tej pory umiarkowanym przeciwnikiem aborcji.


@Atreyu: fajnie że Ci minęło ale nieironicznie jakie miałeś przeciw? niech się skrobią jak chcą, mnie to nie obchodziło i nie obchodzi. każdy kto ma jakieś ale do aborcji ma dla mnie nie po kolei w głowie xD
  • Odpowiedz
@Atreyu: wybrałeś złe przykłady, analogicznie będzie coś takiego:
- miałem poglądy lewicowe, ale odkąd obejrzałem Jasia Kapelę u Stanowskiego to głosuję na Konfederację,
- kiedyś wpłacałem na zbiórki charytatywne, ale odkąd obrzydliwy gość w okularach zbiera co roku na wośp to uznałem że działalność charytatywna jest szkodliwa,
- brzydziłem się komunizmu w PRLu i uznawałem wszystkich komunistów za bandytów, ale odkąd oglądam filmiki "NIE" widzę że komunizm nie może być zły
  • Odpowiedz
@Atreyu: zastanów się komu udzielasz poparcia - pamiętaj że środowiska proaborcyjne postulują za przerywaniem ciąży na zyczenie aż do jej końca, co jest równoznaczne z uśmiercaniem zdrowych płodów zdolnych do przeżycia po za ciałem matki.
  • Odpowiedz
@Atreyu: wiem że jesteś trollem, ale jeśli to by był wpis poważnej osoby to stwierdzenie że zmieniło się podejście do aborcji bo jakaś szalona baba lata z ulotkami pokazuje jedynie głupotę opa xD
  • Odpowiedz
@SipaXtra: aborcja jest legalna w Ukrainie więc nic dziwnego że udzielają informacji jak zrobić ja będąc w Polsce pajacu, ponieważ niektóre Ukrainki mogą jej potrzebowac. Czemu Polacy muszą wypowiadać się na temat świadczeń medycznych kiedy ewidentnie temat ich przerasta bo wiedza z zakresu opieki zdrowotnej to dla nich czarna magia.
  • Odpowiedz
nie żeby na wojnie dochodziło do gwałtów.


@maks90: Na pewno zostały zgwałcone te Ukrainki, które bez problemu przekroczyły granicę w pierwszych dniach inwazji, a którym lewicowe macice rozdawały ulotki o możliwości dokonania aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jezu nienawidzę wchodzić w gorące, bo później mnie dzbany dwa tygodnie wołają ze swoimi przemyśleniami które wcale mnie nie interesują

Musicie się pogodzić z faktem że więcej dla popularyzacji aborcji w Polsce robi Kaja Godek niż całe środowisko proaborcyjne razem wzięte

Także bez odbioru, nie chce za godzinę tysiąca powiadomień
  • Odpowiedz
@SipaXtra: podziwiam że jeszcze jesteś w stanie pisać na klawiaturze pajacu. W przeciwieństwie do ciebie znam się trochę opiece zdrowotnej i w rozsądnym państwie nie powinno być z przerwaniem ciąży problemu. Każdy pomaga jak umie, jedni rozdają jedzenie, inni przyjmują pod swój dach, inni wypisują recepty a jeszcze inni udzielają informacji.
@Tatiagla - o ile wiem że odpowiedź nie jest skierowana do mnie tak jednak, w kontekście dostępności przerwania ciąży w
  • Odpowiedz
@maltir: to niech jadą do takiego europejskiego kraju, gdzie aborcja jest dozwolona. Obcokrajowcy mają się dostosować do prawa krajowego w którym przebywają, a nie wprowadzać własne. Bodajże w Czechach nie ma problemu z aborcja, mogą tam jechać.
  • Odpowiedz
@Tatiagla O i tu mamy pewien zgrzyt bo dokonując aborcji w Polsce nikt ich nie będzie ścigał ale rozumiem że wg ciebie należy to zmienić? Tutaj w sumie też nie ma problemu, szkoda tylko że zamiast dokonać aborcji jak człowiek z pomocą w razie konieczności lekarza trzeba robić jakieś fikołki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz