Wpis z mikrobloga

Kogo wykopki wolą do związku ? Konserwatywną Grażynę 30+ z miasta powiatowego, która pracuje w Januszexie, ale gotuje i zajmuje się domem, trochę mniej dba o siebie. Czy Kasie z korpo, wyzwolona singielka 30+ z miasta wojewódzkiego, która na studiach się wyszumiała, była na Erasmusie, kociara, zarabia 5k PLN brutto w korporacji w dziale finansowym, trochę bardziej dba o siebie. Obie kobiety to gatunek #p0lka

#zwiazki #tinder #badoo #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #podrywajzwykopem #kiciochpyta
  • 18
@paruweczkowy_kapitalista: dalej 4k netto~ to więcej niż nic lub minimal ( ͡° ͜ʖ ͡°). To chyba normalne, że nie chce się gotować? ja uwielbiam gotowac a nie gotowałem do pracy jak chodziłem do biura, bo na samą myśl odgrzewania tego w mikrofali aż mną wzdrygało, a jedzenie zimnego nie jest niczym przyjemnym, przy czym lunchownie serwują spoko jedzenie za 20zł, co nie jest wygórowaną ceną za obiad,
@paruweczkowy_kapitalista: a napisales ze nie sprzata po sobie? kazdy normalny, cywilizowany czlowiek sprzata xD tu nie ma niczego do ujarzmiania

pracuje zdalnie, nie potrzebuje zeby ktos mi robil kanapki, a jak pracowalem z biura to robilem owsianke nocna czyli zalewalem platki mlekiem i wrzucalem pare owocow mrozonych. tak, moja rozowa Kasia tez mi robila ( ͡° ͜ʖ ͡°)