Wpis z mikrobloga

@bronxxx: ogólnie 60g na stronę jest niby ok. U Ciebie jest 45g od zewnątrz i 20g od wewnętrz, 65g więc wszystko ok.
Ja na 15tki alu też zakładałem nowe opony, to na dwóch mam 60g łącznie obie strony, na jednej 80g a na jednej 35g.

Jakby się im w wulkanizacji chciało bawić to można to poprawić, ale trzeba zbijać oponę, tzn wychodzi dużo, zbijasz oponę przekręcasz oponę względem felgi i znowu
@bronxxx: U Ciebie aż się prosi aby to oponę przekręcić, bo masz wszystko w zasadzie w jednym punkcie felgi. wew i zew w zasadzie na jednej linii. Także oponka do przekręcenia o 180 stopni i od nowa pomiar, myślę że na pewno byłoby mniej odważników no i też inne miejsce by było ich przyklejenia.
@bronxxx: Byłeś pierwszą osobą która obsmarowała wulkanizatora że #!$%@?ł #!$%@? i fuszerke. Tymczasem to wyważenie spełnia swoje zadanie.

Co do estetyki. Jest sezon, żaden klient nie zapłaci za obracanie mu opony na feldze pięć razy żeby ciężarek wypadł za ramieniem.
via Android
  • 0
@Kacpoo Dobrze ale ja nie przyjechałem zmieniać wszystkich kół, a przywiołem jedynie dwie felgi na wymianę opon. Bo koła zmieniam sobie pod domem. Wszczcy na hurra zmieniali opony. A ja postanowiłem jeszcze pojeździć tydzień na zimówkach. Zostawiłem koła na wulkanizacji i odebrałem na hurra, bo miałem co innego na głowie. No mam za swoje, bo mnie boli to w oczy, ale sobie to gdzieś naprawie. Mimo to dziękuję za komentarz. Może gdybym