Wpis z mikrobloga

Kolezanka puściła sie z kilkoma facetami w ciagu kilku dni i teraz zaden facet nie chce zaopiekowac sie jej dzieckiem bo nawet nie wie z kim zaszła w ciążę bo balowała. Kto pisze te artykuly normalnie? Jacyś chorzy ludzie...
#p0lka #logikarozowychpaskow #pieklokobiet

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,wychowuje-dziecko-razem-z-przyjaciolka-nie-dlatego-ze-wole-kobiety-ale-wszyscy-mezczyzni-w-naszym-zyciu-to-szuje,10443125,artykul.html
adam-photolive - Kolezanka puściła sie z kilkoma facetami w ciagu kilku dni i teraz z...

źródło: comment_1648016021rxdpNoHg8bCZC8LnXrKwpq.jpg

Pobierz
  • 54
@Jodlaaaa: Super porównanie. Są inne. A więc coś długiego co pasuje do jakiegoś otworu.

1. Szczoteczka do zębów i jama ustna. Szczoteczkę do zębów trzeba wymieniać co miesiąc bo się niszczy i robi się brudna od bakterii.

2. Ołówki i temperówka. Zwykle wystarczy jedna temperówka na wiele ołówków i kredek. Ja chce się aby były dobre i ostre, trzeba używać na nich temperówki. Problem jest taki, że jak się za często
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Jodlaaaa: Uczą tego na pierwszym roku w Akademii Chłopskiego Rozumu? xD

@Zergall: to wynika z różnicy ewolucyjnej w strategii dobierania partnerów.
Mężczyzna musi się nastarać albo coś sobą reprezentować aby zaruchać.
Kobieta może być nawet niepełnosprawna umysłowo, a i tak znajdą się chętni.
Sam widzisz jaka jest różnica w wysokości poprzeczki i stąd wynikają różnice w szacunku jaki się za dane zachowanie zdobywa zależnie od tego.
@Krabowski: to jego wina. "Chciałeś panią to rób na nią". Jeżeli nie był w stanie jednocześnie dobrze zarabiać i być w domu by zadowalać swą księżniczkę to nic dziwnego, że poczuła się niechciana i skrzywdzona.. a już zwłaszcza bez wsparcia emocjonalnego zostawiona sama z dzieckiem...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dragonan: ale to akurat porównanie, się przywołuje gdyż pasuje do zjawiska (patrz: mój poprzedni komentarz). Powiedzenie o kluczu nie ma uzasadniać tylko opisywać.
W słowniku sprawdź pod hasłem: analogia. Twoje przykłady analogiami nie są. Samo wkładanie jednego przedmiotu w drugi to za mało aby porównanie było trafne i mogło zostać dobrą analogią. Zaś klucz i zamek akurat taką są.