Wpis z mikrobloga

Kolezanka puściła sie z kilkoma facetami w ciagu kilku dni i teraz zaden facet nie chce zaopiekowac sie jej dzieckiem bo nawet nie wie z kim zaszła w ciążę bo balowała. Kto pisze te artykuly normalnie? Jacyś chorzy ludzie...
#p0lka #logikarozowychpaskow #pieklokobiet

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,wychowuje-dziecko-razem-z-przyjaciolka-nie-dlatego-ze-wole-kobiety-ale-wszyscy-mezczyzni-w-naszym-zyciu-to-szuje,10443125,artykul.html
adam-photolive - Kolezanka puściła sie z kilkoma facetami w ciagu kilku dni i teraz z...

źródło: comment_1648016021rxdpNoHg8bCZC8LnXrKwpq.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@adam-photolive u mnie w robocie dała dupy. Poszła do szefa z lista nazwisk że jak urodzi to testy dna chce zrobić by poznać kto ojcem xD
8 typów przez 8miesiecy będzie żyło w strachu hahah. Ale w dodatku to jeszcze ulany bazyl jest xD
  • Odpowiedz
@Krabowski: W ogóle pisanie o rozwodach i publiczne zrzucanie winy na drugą osobę niezależnie od płci jest strasznie słabe. Nigdy osoby z zewnątrz nie wiedzą jak jest na prawdę, a często osoba, która jest obwiniana po prostu chce się odciąć i mieć świety spokój, a nie publicznie jeszcze wstyd przeżywać
  • Odpowiedz
@Jodlaaaa: to jest tak zajebista analogia, że należy pamiętać, że nie kupisz zamka z 1 kluczem. Zawsze są to conajmniej 2 klucze lub wiecej.
Do drzwi wejsciowych mam 6 kluczy, do samochodu 2. I ten zamek ma sie otwierac na te wszystkiebklucze, bo inaczej jest #!$%@?. Wiec kazdy facet powien miec brata blizniakq, zeby "otwieral zamek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W domu tez jest kilka par drzwi,
  • Odpowiedz
Psyop (psychological operation) z niemieckim kapitałem, te kolorowe gazetki powinno było się już dawno spalić razem z redakcjami które to produkują


@Phallusimpudicus: Raczej pelikanów, które łapią się na te baity xD

I ani chwili refleksji że opisany styl życia to po prostu #!$%@? pod przykrywką normalnego życia. Gdyby facet opisał swoją historię #!$%@? po klubach, chlania na umór i w końcu zalania jakieś dziewki, to przecież by go zlinczowały wszystkie przedstawicielki
  • Odpowiedz
Ale w tym artykule nie ma nic o tym, że żaden z mężczyzn, z którymi spała nie chciał się zająć dzieckiem?

@Flypho Ja bym nie przeczytała gdyby
@adam-photolive tego tu nie wstawił.



@adam-photolive: Jest masa kobiet, co mają właśnie takie podejście. Nic dziwnego, że powstają artykuły, które są skierowane głównie do nich. Poza tym to też trollowanie- kompletnie się z tym nie zgadzasz, a i tak tam wszedłeś i podniosłeś statystyki.
  • Odpowiedz