Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: sprawdziłem, jesteś #!$%@? trollem, ruskim lub innym. Udzielasz się tylko na dwóch tagach, ukraina i bartosiak. Ludzie #!$%@? nie dajcie się wpkaować w prowojenne nastroje. Zjeby, które piszą i wyzywają was od ruskich onuc najprawdopodbniej same nimi są, przeważnie każde ich konto zostało założone około 2 lata temu i wszystkie ostatnie ich wpisy dotyczą Ukrainy. #ukraina #rosja #wojna
@Icon_of_sin: Przecież Bartosiak nie napisał że jest twórcą koncepcji przesmyku suwalskiego tylko że Polska w razie kryzysu musi móc poradzić sobie kilka dni sama. Typiara wyjeżdża z jakimiś cyrkami, buduje hohoła mówiąc że Bartosiak twierdzi iż jest twórcą koncepcji przesmyku suwalskiego po czym mówi że jak Bartosiak uczestniczył w jednej operacji to nic jeszcze nie znaczy XD. Są ludzie którzy mimo mogą się z Bartosiakiem nie zgadzać i mimo ostatnich cyrków
@Icon_of_sin: W jaki sposób? Podajcie chociaż jeden przykład w jaki Bartosiak nie miał racji a tego potem nie przyznał. Ja mogę przytoczyć 2, zanim wyjedziecie z jakimiś źródłami to powiem od razu że czytałem zarówno wywody Wolskiego jak i Wojczala. Tej pani z posta nawet nie skomentuje bo jedyne co udowodniła to to że nie nadaje się do jakiejkolwiek normalnej rozmowy z powodu ciągłego budowania hohoła.
@Papieszpolak6996 zadając pytania typu "podaj jeden przykład" od raz wiadome że albo jestes osoba która się tematem nie interesuje albo jesteś oddanym bezkrytycznym fanem... Wystarczy włączyć byle jaki jego filmik z przed kilku miesięcy i zobaczyć co ten pajac wygaduje/straszy dziwne że nikt nie zauważa że ten gość jest zwyczajnym mitomanem... A jeśli coś się sprawdziło z jego "analiz" to tylko dlatego że #!$%@? bez końca i w końcu coś się sprawdza...
@Icon_of_sin: Co do pierwszego zdania, wsadź sobie w dupę ten ad hominem. Siedzę w temacie obecnej sytuacji wojska polskiego od 2020, historią i wojskowością interesuje się od zawsze.
Nie jestem specem, co wbrew twierdzeniom Wolskiego nie wyklucza mnie z debaty publicznej. Filmiki Bartosiaka sprzed kilku miesięcy zakładały to co zakładała cała rzesza ludzi, czyli zakładali oni że wojsko rosyjskie faktycznie jest w takim stanie w jakim stawiała je federacja Rosyjska. Wbrew
@marcinpodlas8: Wrzuciłeś wątek w którym jakaś durna baba sama udowadnia że #!$%@? głupoty.

Zresztą wystarczy popatrzeć w jej profil TT i wszystko jasne, jakaś niespełniona gwiazda z sołszal mediów która chce zaistnieć i jej nie wychodzi.

Ps. Najbardziej bawi jej zarzut w którym baba broni swojej racji, zarzucając Bartosiakowi że wziął pieniądze XD No kuwa, specjaliści za swoją prace biorą pieniądze, tak jest świat skonstruowany.
cerastes - @marcinpodlas8: Wrzuciłeś wątek w którym jakaś durna baba sama udowadnia ż...

źródło: comment_1648115517d8vmXNv4ZGUgT6JT8f2fb5.jpg

Pobierz
@Papieszpolak6996 musisz oglądnąć bartosiska najlepiej tak z 3 kilku godzinne odcinki mędrca abyś znowu mógł wiedzieć jakią potęga jest Rosja i że NATO jest gówno warte itp. I abyś mógł odstresować się i rozluźnić poślady bo kto wie może jacuś cię jeszcze w nocy nawiedzi....