Wpis z mikrobloga

@Lohengrin88: Ogólnie lepiej dodać zdjęcie do CV. Jak byłem kierownikiem i oglądałem CV to jakoś chętniej wybierałem te ze zdjęciem niz bez. Czasami widać po twarzy czy ma się doczynienia z patusem albo czy nie przyjdzie jakiś chłop z całą twarzą wytatuowana.
  • Odpowiedz
@Lohengrin88: zasada jest prosta, jak jesteś brzydki nie dodajesz (pewnie jesteś), jak jesteś przystojny to dodajesz i nikogo nie pytasz o zdanie. Ja jestem przystojny i mam fajne foty więc dodaje, mimo, że robimy w podobnej działce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet by mi do głowy nie przyszło żeby wysłać cv bez foto
  • Odpowiedz
zasada jest prosta, jak jesteś brzydki nie dodajesz (pewnie jesteś), jak jesteś przystojny to dodajesz i nikogo nie pytasz o zdanie. Ja jestem przystojny i mam fajne foty więc dodaje, mimo, że robimy w podobnej działce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet by mi do głowy nie przyszło żeby wysłać cv bez foto


@sikalafou TY WSTRETNY MIZOGINIE INTZELU KTÓRA KOBIETA CIĘ TAK SKRZYWDZIŁA??????? REKRUTERKI NIE PATRZA NA WYGLAD TYLKO
  • Odpowiedz
@Sercem_Wycinane: właśnie czytam artykuł: https://graduateland.com/article/profile-picture-cv
Tutaj wskazują, że "In the US, over 80% of recruiters will not consider your job application if the resume includes a profile photo. (It’s also best to always call it a ‘resume’, not a ‘CV’)." Skoro to korpo moje CV może iść "wyżej" a nie chciałbym wypaść z takiego prozaicznego powodu - z drugiej strony mam foto na linkedin wiec jak ktoś bedzie chciał to obczai.
  • Odpowiedz
@Lohengrin88: Ja pisałem z własnego doświadczenia. Z resztą co szkodzi dorzucić zdjęcie, jeśli nie startujesz na sekretarke prezesa to twój wygląd nie robi róznicy a osoba która prowadzi rektutacje bedzie wiedziała kogo się spodziewać.
  • Odpowiedz