Wpis z mikrobloga

@Mesk: to po co wklejasz to zdjęcie skoro op pisał o cywilach a ja również o nich pytałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Każdy" nie dotyczy tylko Izraelitów, a tym bardziej nie tylko tych po służbie wojskowej
@Deska_o0: Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Kolega któremu odpowiadałeś napisał „ w izraelu to normalne ze ludzie z karabinem wsiadaja do autobusu czy wchodza do
sklepu.” Nie ma tam nigdzie mowy o żadnych cywilach ani ze każdy, po prostu, ze ludzie są przyzwyczajeni do takiego widoku
Nie ma tam nigdzie mowy o żadnych cywilach ani ze każdy, po prostu, ze ludzie są przyzwyczajeni do takiego widoku


@Mesk: jest mowa że ludzie to robią, nie ma słowa o tym że tylko wojskowi, to nie ja mam problem z czytanie ze zrozumieniem, tylko ty dopisujesz sobie coś czego tam nie było
@Galapagos_: tak, bo sytuacja Polski i Izraela jest identyczna, ile jest w cywilizowanym świecie takich państw gdzie normalne jest wsiadanie do autobusu z bronią na widoku?
@Eligo: Polecam krótki celownik np. holograficzny pokroju Eotech 552. Długa optyka nie przyda się do walki w zwarciu między paletami w wąskich alejkach Biedronki. Koniecznie pas 3-punktowy do noszenia na przodzie, na kamizelce. Pomyśl o chwycie przednim, poprawi to stabilność celowanego ognia.