Wpis z mikrobloga

@Mikuuuus: 1. Wycofanie sie z Ukrainy 2. Deputinizacja rosji 3. Reparacje 4. Odbudowa Ukrainy 5. Zachowanie integralnosci terytorialnej Ukrainy 6. Denuklearyzacja rosji 7. Kilka lat sankcji i zdychania z glodu zeby im nie przyszlo do lbow atakowac niepodlegly kraj. Wtedy mozna porozmawiac o zdjeciu sankcji.
@Mikuuuus: jeśli nie zdejmą z nich żadnych sankcji to co będzie ruskich powstrzymywało przed pójściem dalej? Sam fakt ze nikt przez najbliższe 20 lat nie pomyśli o inwestowaniu żadnych poważniejszych pieniędzy w Rosji oraz zmiana Unijnej polityki w stosunku do rosyjskich surowców. I nie, tutaj się nic nie zmieni nawet po wojnie i to nie z miłosierdzia tylko z tego jak niepewnym partnerem będzie teraz Rosja
@wrzeczysamej: zasoby mięsa armatniego? XD
oni się na Ukrainie wykrwawiają, ze wsparciem sprzętu NATOwskiego.
powodzenia z kontynuacją na naszym terytorium w starciu z realnym żołnierzem NATOwskim...

jasne, Ruskie mogą pójść dalej, sięgając po broń ostateczną ale ja #!$%@? nie rozumiem ludzi, którzy tutaj wizualizują ekspansje rosyjskich sił na kraje NATO XD
#!$%@? czym, jakimi siłami, rezerwami z #!$%@? Norylska, czy skąd? Bo ja serio tego nie widzę.

Będąc stonowanym, nie odejmuję
@zaxom: ja tu nie mówię o ataku w przyszłym tygodniu tylko o POTENCJALNEJ wojnie za 8-10 lat w przypadku w którym byliby objęci sankcjami jak Korea Północna i nie mieliby nic do stracenia. Poza tym oczywiście ze ponoszą ogromne straty (na pewno znacznie większy niż zakladali) ale dziwi mnie ten hurraoptymistyczny przekaz na wykopie jakoby Ukraina wręcz była blisko do całkowitego #!$%@? ruskich wojsk ze swojego terytorium xD
jeśli nie zdejmą z nich żadnych sankcji to co będzie ruskich powstrzymywało przed pójściem dalej?


@wrzeczysamej: Brak hajsu na prowadzenie wojny, zdejmowaine sankcji to kretynizm, przecież to już pokazało, że to nie działa, bo Putin gromadzi hajs w skarbcu, żeby móc atakować dalej, a im słabsza będzie jego gospodarka tym dłużej jego państwo będzie lizać rany i tym większa szansa że nie zaatakuje kolejnych państw, nie dlatego że jest taki dobroduszy,