Wpis z mikrobloga

@lunaria: Nie jestem jakimś specem od monster. Nawet specjalnie za nimi nie przepadam, ale jak na moje oko, to ona się przypala od słońca. Monstery często gutują i to by tłumaczyło dlaczego to z końcówkami jest ten problem. Co nie zmienia faktu, że takie rzeczy sprzyjają chorobom grzybowym i bym podziałała też w tym temacie na Twoim miejscu.
via Android
  • 0
@magnes125 dopuszczam właśnie grzyba, bo wszystkie awokado mi od niego popadały pomimo oprysków ( ͡° ʖ̯ ͡°) to duża monstera i zależy mi na niej, nie moze stać w innym miejscu w mieszkaniu, bo nie ma gdzie XD i chyba będę po kolei sprawdzać wszystkie opcje bo nie mam innego pomysłu :(, przesadze ja do nowej ziemi, sprawdzę korzenie, opryskam na grzyba i zacznę znowu włączać nawilżacz, bo
via Android
  • 0
@xnor kurde, a skręciłam na 2-3... zrobię jej spa i zobaczymy czy odzyje na wiosnę/lato, bo trochę szalała w zimie z ilością wypuszczanych liści i może się zestresowała i zmęczyła tym wszystkim, a u mnie w mieszkaniu sucho mocno :(
via Android
  • 0
@Tamozaplotem o nie, to potwierdza, że mam parę wrogów na raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) to z grzybem zacznę walczyć najszybciej, bo już poczynił wcześniej szkody w roślinnych zbiorach ()