Wpis z mikrobloga

@okno2137: próbowałam kiedyś nauki zaocznie, a w tygodniu praca. Nie dałam rady, ale i też nie chciałam. To jest dla ludzi którzy nie maja zadnych zainteresować i siedząc w mieszkaniu się nudzą. Nie dla mnie. Ale szanuję ich za determinację.
  • Odpowiedz
@Katiee: też próbowałem i nic z tego. Po dwóch miesiącach wypisalem się ze studiów. Nauki było dużo. Właściwie musiałbym przez większość wolnego czasu po pracy się uczyć, a weekendy spędzać na uczelni xD
  • Odpowiedz
@okno2137: nie no, 2 etaty samo w sobie #!$%@?, ale nie uwierzę w 2 etaty i jeszcze szkoła zaoczna jeżeli ktoś robi to dłużej niż miesiac, gl pracowania po 16h+2h pewnie na dojazdy odjazdy, wstanie, z 6h już widzę jak się umyjesz, zjesz, wyśpisz się jakkolwiek, nauczysz się czegoś. 1 Etat i studia to już nie jest łatwa rzecz.
  • Odpowiedz
@okno2137: niektórym to odpowiada i czują się spełnieni w #!$%@?. To że tak nie potrafisz nie znaczy, że dla innych to czyste cierpienie. Poczucie celu jest ważne i jak tos tak potrafi #!$%@?ć czując w tym sens to jaki w tym problem?
  • Odpowiedz
@okno2137: Niewolnicy systemu, który ich tworzył od szkoły. Są małymi motorami napędzającymi tą wielką maszynę z której zysk czerpią nieliczni. Tym różnimy się od zachodu, tam ludzie mają większe oczekiwania od systemu, które ten musi spełniać by sam mógł istnieć. Tutaj dają sobie pluć w twarz i twierdzą, że pada deszcz.
  • Odpowiedz
@okno2137: Tylko, ze to nie jest takie zycie na zawsze. To jest zacisniecie pasa na jakis czas zeby pozniej bylo lzej... rozumiem to. Porownuje to nawet do mojej pracy w stosunku do pracy na ladzie:
Ja: #!$%@? 3 tygodnie nonstoper poza domem na platformie, nie widze sie z zona i synem i jest ciezko ale pozniej 3 tygodnie w domu mam i laba za ktora tez placa.
Inni na ladzie: Pracuja
  • Odpowiedz