Wpis z mikrobloga

Jaram się po dzisiejszej premierze. Tez chyba jeszcze coś dorzucę. Na początku Safemoona myślałem, że shit, którego nie zdążyłem zdumpować po pumpie i mi zostało strasznie dużo. Po kilku miesiącach zauważyłem, że coś się z nim dzieje. Może w perspektywie 5 lat dojdzie wyżej niż 1$? Jakie są Wasze odczucia? Co musiałoby się stać, żeby to było więcej niż 1$? Jeśli będzie miało swoją giełdę i NFT, to już chyba będzie spora
  • Odpowiedz
@sarevok123: Głównie przeczucia no i zmniejszającej się ilości tokenów w obiegu. Jak będą dostarczać produkty które faktycznie będą miały wartość to mamy sukces. Póki co to gówno token na bsc ale się zobaczy.
  • Odpowiedz
@wlazlkoteknaplotek: No spoko tylko ze cena 1$ to jest taki kosmos ze głowa mała. Nawet licząc, że jest obecnie 500mld tokenów, bo w usmie nie wiem czy po migracji dalej jest tyle spalonych czyli około 50% czy cały 1 trylion jest dostępny?
To przecież to jest kwota większa niż ETH :D.
Jak zrobi MC w okolicach 10mld+ to będzie cud :)
  • Odpowiedz
@wlazlkoteknaplotek: udało mi się na tym świecie zarobić całkiem przyzwoita kasę, kupiłem w marcu tamtego roku,sprzedałem prawie na ath i zostawiłem sobie 2 miliony V2 na jakiś czas w razie gdyby znów wróciło do ath. Ale z tego co widzę to póki co w rok udało im się stworzyć marny portfel a marketing opiera się na obietnicach których nie spełniają. Myślę że to już martwy token
  • Odpowiedz