Wpis z mikrobloga

@DorodnyTucznik: nie, nie musisz tego nawet inwentaryzowac ;) jest jeszcze taki myk, ze po ostatniej nowelizacji architekt musi podpisac glejt, ze wykonano projekty branzowe, a nadzor w kazdej chwili moze ich zazadac ;) jak ich nie ma to jest to tylko posrednio Twoj problem ale architekt ma cieplo bo poswiadczyl nieprawde ;) projekty branzowe powinny byc dostepne na budowie
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: ja jeszcze bym zadzwonił wcześniej do geodety z pytaniem czy chce oglądać przed zakopaniem czy zrobi na słowo, niektórzy chcą sprawdzić jak leci i na jakiej głębokości, żebyś później nie musiał odkopywać
  • Odpowiedz
@100mph: @gientkaszyja: @TomAtari: a jest gdzieś określone w jakiej odległości od granicy działki mogę rzucić ten kabel? Gaz mam zaprojektowany 1,6 m od granicy, a najlepiej by mi było wcisnąć prąd między gaz, a granice działki. Z tego co wiem gaz od prądu musi dzielić 50cm, a gdy się przecinają 20cm różnicy poziomów w miejscu przecięcia.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: z tego co pytałem elektryka kiedyś to na swojej działce możesz robić jak chcesz, ja bym dał tak jak piszesz 1m od granicy, też niedawno kładłem i żadnego takiego przepisu nie pamiętam
  • Odpowiedz