Wpis z mikrobloga

@Runo1297: Do samej jazdy rowerem da radę. Pytanie czy będziesz chciał ją przewozić autem? Sam używam thule chariot i główna zaleta ze jest mega lekka i łatwo ja się składa. Szwagier ma Qeridoo trochę większa ale lepszy stosunek cenny do jakości. Przy twoim budżecie raczej brał bym używkę.
@Runo1297: do czego jej potrzebujesz? Do wożenia 2km do przedszkola czy do robienia jakiś dłuższych wycieczek? Ja uzywalem qeridoo. Mogłem ja szybko złożyć i np przewieźć samochodem. Miała tez amortyzację wiec nie było problemu zeby pojechać po szutrach czy do lasu.
@Runo1297: Musisz patrzeć jak tam z amortyzacją, bo co za przyjemność jechać w czymś, w czym będzie masakrycznie telepać. I zostaje i tak jazda tylko po jakiś równych drogach, więc zależy po co Ci to. Jak chcesz na wycieczkę po nieutwardzonej powierzchni to lepiej wydać ten hajs na nianię i pojechać bez dzieci. 600 zł to raczej przyczepki dla psów kosztują, więc dla dzieci to myślę, że trzeba trochę więcej dać
@drtg: @LaFlecheWallonne: @not_me: do auta nie będę tego brał bo i tak swojego roweru bym nie włożył. Drogi raczej utwardzone choć czasem pewnie do lasu tez by było fajnie wyskoczyć. Używki tez jak najbardziej wchodzą w grę.
qeridoo, thule chariot - dzięki sprawdzę może uda się znaleźć używane w dobrej cenie
@Runo1297 rozczaruje Cię, ale za mały budżet na coś porządnego i nadającego się na dłuższe wycieczki. Kup używke w dobrym stanie czegoś lepszego, po czasie sprzedasz z bardzo małą stratą. Sam używam qeridoo w wersji jednoosobowej i mimo, ze nie jestem w pełni zadowolony, to uważam ze to jest takie minimum jeżeli chodzi o jakość. Oczywiście jak potrzebujesz czegoś na dojazd do przedszkola 2km to taki wydatek nie ma sensu.
@Runo1297: to jest dosyć stary model, nie orientuje sie jakie miał opinie. Pogogluj albo dopytaj jaki to rocznik i czy nie było z nimi problemów. Jeżeli nie ma bardziej istotnych wad fabrycznych i na oględzinach wszystko będzie ok, to można brać.