Wpis z mikrobloga

  • 32
W prawdziwym zyciu lekarz wydalby zla diagnoze, i pacjent umarlby po miesiacach tluczenia sie po szpitalach. Lekarz nie dostalby zadnego wyroku bo koledzy by bronili jego nietrafnej diagnozy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@xblackwidowx: a teraz taki New Amsterdam. Goodwin z kasy szpitala wynajmuje bezdomnemu lokum by ten żył w zdrowych warunkach aby końcowo szpital wszedł na tym ze zyskiem, niż gdyby szpital miał wydawać kasę na leczenie menela xD
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: @Krzakol: @RaghNaarRoog: ale przecież takie przypadki się zdarzają, nawet nie dawno pewien mirek opisywał tu swoje perypetie z lekarzami, aż w końcu trafił na odpowiedniego specjalistę który wykrył mu boreliozę "i jak renkom odjął".

Gdyby kilku lekarzy usiadło na spokojnie nad takim mirkiem z dziwnymi objawami, to mamy gotowy scenariusz na odcinek serialu
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Ktoś to oglądał dla przypadków medycznych? Myślałem, że to się ogląda dla głównych bohaterów, tego co tam odpowrdalają, przyjaźni House’a z Wilsonem, a przede wszystkim ‚romansu’ House’a z Cuddy, bo co mnie jakieś tocznie i biopsje xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dietyloamoniowy:

Ktoś to oglądał dla przypadków medycznych?


Ja jakieś randomowe odcinki głównie dla zagadek medycznych i śmiesznego Housa. Reszta bohaterów i relacje z nimi byly malo istotnym tłem
  • Odpowiedz