Wpis z mikrobloga

Rosyjski żołnierz Aleksiej Byczkow urodzony w 1997 r. Pedofil i gwałciciel. Nagrywa na wideo przypadki znęcania się nad dziećmi i dzieli się nimi z przyjaciółmi i kolegami ze służby.

Widziałem na telegramie ocenzurowaną i obciętą część nagrania.
Troglodyta wsadzał jakiś przedmiot niemowlęciu w któryś z otworów (jak pisałem cenzura dla dobra dziecka), a potem ten przedmiot wąchał i prowadził wokół swoich ust i czoła. Przedstawił się na nagraniu z imienia i przekazał dedykacje dla któregoś ze swoich kolegów. Wśród wyciętych zdjęć pedofila były też i kadry samego nagiego Aleksieja z przyrodzeniem w zwodzie. Osoba rozpowszechniająca dane osobowe pedofila oraz ocenzurowane nagranie twierdzi, że cały film już trafił do odpowiednich służb.

Sam Aleksiej pochodzi ze Stawropolskiego kraju w Rosji, wieś Kijewka i mieszka na ulicy Stepniaja 47. W dniu 08.03.2022 otrzymał mandat za przewożenie dziecka bez fotelika. Na swoim profilu Aleksiej dosyć często publikował zdjęcia swoich nagich dzieci, a teraz przeniósł swoje zboczenia na Ukrainę

Aleksiej już chyba nawet zauważył, że jest sławny, bo jego konto społecznościowe na portalu VK spadło z rowerka. Aktualnie internauci rozsyłają nagranie jego "zabaw" do jego najbliższych znajomych oraz rodziny

#rosja #wojna #ukraina
U.....a - Rosyjski żołnierz Aleksiej Byczkow urodzony w 1997 r. Pedofil i gwałciciel....

źródło: comment_1649495606AkEYBEeJyBbTuQ6fsiRx5y.jpg

Pobierz
  • 114
cieszę się z tego, natomiast mainstream mam na myśli kanały informacyjne w tv i portale typu Onet, takie co trafiają do przeciętnej osoby 40+


@kapecvonlaczkinsen: a po co w polskich serwisach? Niech lata w ruskich typu telegram i niech ruscy czytaja co wyprawia ich armia