Wpis z mikrobloga

Rosyjski żołnierz Aleksiej Byczkow urodzony w 1997 r. Pedofil i gwałciciel. Nagrywa na wideo przypadki znęcania się nad dziećmi i dzieli się nimi z przyjaciółmi i kolegami ze służby.

Widziałem na telegramie ocenzurowaną i obciętą część nagrania.
Troglodyta wsadzał jakiś przedmiot niemowlęciu w któryś z otworów (jak pisałem cenzura dla dobra dziecka), a potem ten przedmiot wąchał i prowadził wokół swoich ust i czoła. Przedstawił się na nagraniu z imienia i przekazał dedykacje dla któregoś ze swoich kolegów. Wśród wyciętych zdjęć pedofila były też i kadry samego nagiego Aleksieja z przyrodzeniem w zwodzie. Osoba rozpowszechniająca dane osobowe pedofila oraz ocenzurowane nagranie twierdzi, że cały film już trafił do odpowiednich służb.

Sam Aleksiej pochodzi ze Stawropolskiego kraju w Rosji, wieś Kijewka i mieszka na ulicy Stepniaja 47. W dniu 08.03.2022 otrzymał mandat za przewożenie dziecka bez fotelika. Na swoim profilu Aleksiej dosyć często publikował zdjęcia swoich nagich dzieci, a teraz przeniósł swoje zboczenia na Ukrainę

Aleksiej już chyba nawet zauważył, że jest sławny, bo jego konto społecznościowe na portalu VK spadło z rowerka. Aktualnie internauci rozsyłają nagranie jego "zabaw" do jego najbliższych znajomych oraz rodziny

#rosja #wojna #ukraina
U.....a - Rosyjski żołnierz Aleksiej Byczkow urodzony w 1997 r. Pedofil i gwałciciel....

źródło: comment_1649495606AkEYBEeJyBbTuQ6fsiRx5y.jpg

Pobierz
  • 114
@Urojony_programista pełno jest takich. Mnie to nie dziwi. Póki w kraju jest policja to jedynie co może tako zrobić to napisać JP na 100% na murze ewentualnie iść na ustawkę bądź zniszczyć przystanek. Jak ma ochotę na gwałt to musi się postarać bo pierdl czeka. Rocznik 97 czyli gówniarz przed 30 lvl pewnie pato stary lał go kablem od prodiza a matka dawała go swoim konkubentom do pooglądania za dzieciaka. I wyszło
@Urojony_programista: Najgorsi są sceptycy i negujący zbrodnie z farmy ruskich trolli, jak pojawiły się informacje o buczy i gwałtach, to była negacja, że nie ma dowodów - jak pojawiają się dowody jak ten, to kłamstwa są znów powielane, że nierzetelne źródło. Wypisz wymaluj widać codzienną agendę jakich argumentów mają używać.

Upadek całej machiny dezinformacji jaką prowadzą Ruscy i pożyteczni freethinkerzy-idioci będę świętować równie hucznie jak klęskę Rosji.