Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pracuję sobie pare lat na b2b w startupie i wszystko jest niby spoko ale stosunek #!$%@? (to jednak wciąż mała firma) do kasy jest zbyt niski.
Tu gdzie jestem niesamowicie dużo się nauczyłem ale czuję się zmęczony i chętnie bym tak z rok, półtora popracował gdzieś gdzie moje skille się przydadzą ale nie będę musiał #!$%@?ć nad deadline'ami non stop.

Co chwilę słyszę od kogoś znajomego i lub widzę w necie posty, że ktoś znalazł sobie robotę w której jest w stanie zrobić swoje taski w 3-4h, dostaje dobry paycheck, on zadowolony, firma zadowolona. Ja potrzebuję teraz trochę takiego "odpoczynku" jak wyżej.

Jakie znacie firmy które łapią się w tę definicję plus:
* full remote
* paycheck >= 35-40K + VAT (b2b)
* raczej nie maintenance
* nie totalne legacy
* nie internalowe frameworki tj zdobywanie gówno wiedzy nieprzydatnej gdzie indziej
* spoko atmosfera

Pytam bo nie chce mi się odpowiadać na randomowe zaczepki na LI bo tam imho ciężko wyczuć czy będzie #!$%@? czy nie. A żeby to wyczuć to trzeba jednak poświęcić ten czas na cały proces rekrutacji. Przy #!$%@? w obecnej pracy jest to dla mnie trochę upierdliwe.

Popracowałbym tak trochę czasu, ogarnął swoje sprawy a potem może znowu coś ambitniejszego.

O mnie w bardzo dużym skrócie: 12 lat doświadczenia w web dev, SPA, naturalnie czuje się w TS, JS, React i tej całej otoczce. Robię robotę którą wymaga się od seniora przez staffa po leada.

#programowanie #programista15k #programista20k #programista25k #programista30k #programista35k #programista40k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6251d98d12e12f55c9e7fbcb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bin-bash: dokładnie, z tą stawka będzie problem tak na luzie. Trzeba trochę odpowiedzialności przyjąć i zaufania zdobyć. Ludziom co robią na pół gwizdka to raczej maks 30 płacą
  • Odpowiedz
poświęcić ten czas na cały proces rekrutacji


@AnonimoweMirkoWyznania: pytaj ile jest etapów rekrutacji i chodź tylko tam gdzie jest jeden. Nie wiem jak tam liczysz te 35k miesięcznie, czy to jest za 21 dni przepracowanych czy jak. U mnie jest 1 etap, stawka gdzieś tam sufit dla nie-leadów ok. 200-220. U kumpla jedna rekrutacja z sufitem ok. 250/h. Stąd zakładam, że spokojnie znajdziesz z dobrą stawką bez wielogodzinnych procesów. Oba wspomniane
  • Odpowiedz