Wpis z mikrobloga

Sama prawda. Ulańce o wrażliwości płatków śniegu, tym większej wraz z ich tuszą, przejęły ruch akceptacji ludzi z PRAWDZIWYMI dysfunkcjami i wielkimi kompleksami z tego powodu, żeby ich leniwe ulane dupska były jeszcze oklaskiwanie.

Kolejny dowód na #!$%@? w kosmos ego k0biet. Bo oczywiście całe to bodypositive obecnie odnosi się do nich, a nie do facetów. Ulana laska dostaje zewsząd gratulacje za odwagę i jawi się jako nowy "kanon piękna", kiedy ulany facet jest wyśmiewany i wyszydzany. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że chłop przynajmniej weźmie się za siebie i zacznie się odchudzać, trenować, zmieni dietę. A laska? Zapomnijcie, PRZECIEŻ JESTEM PIĘKNA TY FATFOBIE.

To nie fobia. To obrzydzenie.

Jak mawiał człowiek-złoto w tematach "kontrowersyjnych" czyli Bill Burr: "Twoje organy wewnętrzne nie dają Ci owacji na stojąco, kiedy wpieprzasz w nocy kolejne żarcie z lodówki".

#tinder #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #p0lka #humorobrazkowy #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1650010748gRMbpbzQI2vmpjvA55s4fL.jpg
  • 11
@DonTommasino: może i otyłe kobiety dostają pozytywne komentarze w social mediach, ale nie sądzę żeby ktoś pisał je szczerze. Drugą skrajnosciajest jednak wyszydzanie, bo jednak dużo łatwiej zabrać się za siebie mając wsparcie, albo chociażby mogąc wymieniać sowoje doswiadczenia z odchudzania z kimś innym
@poelo: no pewnie tak, ale przypuszczam, że wyśmiewanie grubych osób może doprowadzić do wycofania się. Łatwiej iść na siłownię jak ma się jakiś podstawowy komfort psychiczny. Na pewno zależy to też od charakteru ¯\_(ツ)_/¯ a co do samego body positive to mi się nie podoba, że chwali bycie otyłym bo faktycznie on powstał na rzecz osób o wrodzonych wadach ciała
xd pamietam jak za dzieciaka (gdzies 12-14 lat) miałem taki okres że byłem gruby, co zresztą jest częste w tym wieku. Nie było żadnego #!$%@?#nego spotkania/uroczystości/dnia, żeby mnie omineła naprawdę chamska uwaga, głównie od moich krewnych płci przeciwnej. Lata mineły, ja zrobiłem formę, a one i ich cudowne córeczki ulały się, ale oczywiście teraz zwracanie uwagi na to, że ktoś ma nadwagę jest już tematem tabu, bo jak to tak powiedzieć 13latce,
@poelo Z własnego doświadczenia wiem, że jak ci najbliższe otoczenie w młodym wieku skutecznie zryje banie, to naprawdę są psychiczne hamulce żeby pójść ćwiczyć w miejscu publicznym. Mi moja kochana rodzinka zaniżyła na długie lata samocenę.