Wpis z mikrobloga

@masternodeBTC: ja słyszałem o nauczycielce, która zawsze siedziała jedną stroną do okna i ten sam efekt, bardziej pomarszczona jedna strona. Chyba krócej nie będzie żyć przez to ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@masternodeBTC: Ponoć jest to związane jeszcze z tym, ze kiedyś bardzo opalona była klasa pracująca, najczęściej w polu. Ci po dworach i pałacach przebywali w cieniu a wiec i ich skóra była wiele jaśniejsza. Był to taki synonim przynależności do wyższej sfery/kasty.
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: myślę że jak najbardziej wpis pasuje do tematyki tagu a że od pewnego czasu nie publikuje cyklicznych dyskusji to wrzuciłem krótką info-grafikę na temat pewnego usprawniacza życia (kremy z filtrem SPF na codzień) - jeżeli nadal uważasz że to nie miejsce na taki wpis to podziel się szerzej swoim zdaniem, dzięki
  • Odpowiedz
@masternodeBTC: @chwil0wyl0gin: a ja gdzieś czytałem że w azjatyckich kosmetykach dla kobiet (i pewnie mężczyzn) w kremach dla osób powiedzmy 20-30 lat jest tyle substancji nawilżających i innych pomagających zachować dobry wygląd skóry co w naszych kremach dla osób 50+ (w sensie im starsza osoba tym silniejszy kosmetyk). Ale czy warto będąc mężczyzną 30 lat kupować krem dla dziadków 50+? Po tym co przeczytałem rozum podpowiada tak, ego mówi nie
  • Odpowiedz