Wpis z mikrobloga

a jak tam z #narkotykizawszespoko ?


@Kuzyno: tzn ja tylko alcohol ale #!$%@?ło skrętami i to dość mocno. Koło sceny jest jedna kanciapa koło baru i na górze chyba tam coś najwiecej walą. Mnie to wogóle nie rusza ja ide zawsze na takie imprezy sie potańczyć. Kompletnie #!$%@? mnie co kto robi o ile:
- Nie przyszkadza innym
- Nie robi zdjec na środku (można odejść na bok przeciez)

Co jest
bardziej chodziło mi czy dostęp jest lajtowy jak na różnych rave'ach typu wixapol.


@Kuzyno: pierwszy raz tam byłem, 95% czasu byłem na parkiecie nie rozgladałem sie za dilerami itp bo nie biore taki rzeczy

No i ogólnie jaki przedział wiekowy tam chodzi?


@Kuzyno: 22-27, ja byłem jednym z najstarszych 30 (wyglądam na troszke wiecej) ale był może z 3-4 osoby w moim wieku prócz barmanów i dja chyba Wix Collina
@open-alpha: niiic napisalem ze #!$%@? dojazd a w sumie #!$%@? mi sie miejscowki i to jest 10 min uberem co nie
w lato to jest na zewntarz czy mi sie wydaje?? bo pamietam ze zakladali jakas plachte zeby na leb nie kapalo, mialem jechac wlasnie kiedys i padalo mega i odwolali
o nie

w lato to jest na zewntarz czy mi sie wydaje??


@GGul: pierwszy raz byłem, wszystko zadaszone i ciepło także w środku. Jak wracałem to około 8 to zaczeło padać ale dało sie przeczekać i podleciec na tramwaj do centrum
@rivers666: a daj spokój ja w celu już bardzo dawno nie byłem (bo juz mniej wiecej wiem jak kto gra, po za tym michałek coraz mniej techno daje a jak daje to wolniejsze)... Po przeprowadzce na piastów (dolny tauzen) to tylko w centrum jestem jak jade do:
Wrocławia:
- do Ciała (bardzo dobry line up ale taki scisk jest czasem że juz tez mam tam dość po Trymie juz sobie powiedziałem
@rivers666: W karkowie jest też Szpitalna 1 (za mariackim z 3 min?!) a z pkp jest tam z 15min z buta? (do stk 47 jest kawałek tylko tramwajem i radze kupic bilet bo po północy tez sprawdzaja!)

Tylko Szpitalna 1 to piwnica i metraż podobnie jak CEL na szybszej scenie wiec tak średnio ale lineup czasem fajny
@rivers666: W warszawie jest tez w Przychodzni Squad organizowane zamkniete ravy jak wejdziesz na nich fb to w wczesniejszych eventach sa kanały do telegrama. Pod koniec miesiaca chyba cos tam jest ale to SQUAD i sam nie wiem czy tam jechac aby #!$%@? nie dostać
@open-alpha a jak z miejscem do pochillowania tam? W sensie czy pomiędzy wizytami na parkiecie jest dużo miejsca żeby sobie usiąść i pogadać? Zawsze miałem pomysł tam iść ale jednak przeważnie wygrywała szpitalna xd