Wpis z mikrobloga

Chcialam zamówić pas sbd jako prezent urodzinowy dla chłopaka. Najlogiczniej wydawało mi się z oficjalnej polskiej strony sbd, ale jej wygląd jest średnio profesjonalny + nie można było dokonać zakupu tak jak w większości sklepów przez payu czy przelewy24, tylko wykonać zwykły przelew co mi mocno śmierdziało no i wysyłka tylko pocztexem XD Zaczęłam czytać opinie w internecie i się trochę zaniepokoiłam. Już nawet chodziło mi po głowie poproszenie znajomych z Niemiec, aby zamówili w sklepie niemieckim i wysłali mi do Polski (sam sklep nie może tego zrobić). Ale wtedy nie zdążyłabym na czas, więc stwierdziłam #!$%@? zaryzykuje. No i tak szczerze to jedyne do czego powinnam się przyczepić to spora dziura w kartonie jakby ktoś uderzył pięścią XD Ale ogólnie wszystko ładnie zapakowane w folie bąbelkową, karton nie był po żadnych dziwnych produktach, a sama wysyłka też ekspresowa, więc chyba pan Herkules się trochę ogarnął. Szybki wpis dla tych, którzy też mają obiekcje i się zastanawiają czy warto. Chyba że to ja jestem jakąś super szczęściarą jedną na milion, ale sklep na podstawie własnego doświadczenia mogę polecić.
#sbd #sbdpolska #mirkokosy #mikrokoksy #silownia
  • 2
@antyn4talizm: ja u niego kupowałem dawno, ponad półtora roku temu jak właśnie krążyły te opinie jaki to straszny sklep i ile się trzeba nakombinować żeby kupić od zagranicznego dystrubutora.
Zamówiłem, zadzwoniłem do niego bo wysyłka się opóźniała, powiedział że nie mają pasa xxl i zapytał czy nie zmieszczę się w M bo taki ma na stanie xD Poza tym wszystko ok.