Wpis z mikrobloga

Jakie macie doświadczenia z AirFryer/beztłuszczowymi frytkownicami? Są tak fantastyczne jak ludzie chwalą po internetach?
Niby jedzenie szybciej niż z piekarnika, mniej mycia, jedzonko bardziej chrupiące.
Jakie modele polecacie/odradzacie?

#airfryer #frytkownica #dieta #keto #carnivore #gotujzwykopem #pieczzwykopem #gotowanie #kulinaria #jedzenie
anonim1133 - Jakie macie doświadczenia z AirFryer/beztłuszczowymi frytkownicami? Są t...

źródło: comment_16503701532oFMSGdLgXOIKkpvTQw28g.jpg

Pobierz
  • 92
jedzonko bardziej chrupiące


@anonim1133: z tym się nie zgodzę. Sprzęt ogólnie fajny, można zrobić masę rzeczy całkiem ekonomicznie bo nie trzeba odpalać piekarnika (ciastka francuskie chociażby) albo po prostu coś podgrzać. Ale mięsa chrupiącego raczej nie zrobisz bo air fryer mocno wysusza górną warstwę i ma pewne problemy z pieczeniem głębszych warstw. Domowych frytek też nie zrobisz tak jak sklepowych (mnie to nie boli, po prostu kupuję zamiast się babrać w
@anonim1133: warto dodać, że jak robisz frytki albo inne rzeczy, które trzeba "przemieszać" to jest w takim piekarniczku łatwiej bo wyciągasz i dwa/trzy energiczne ruchy i koniec. Frytki są lepsze niż z piekarnika, ale nie takie same jak z oleju. Inna zaleta to szybkość. Bułki takie gotowe do wypieku robię sobie w jakieś 7 minut.
Ogólnie mi się mega to podoba, ale poleciłem znajomym i im nie podeszło, dla nich to
@steemm: moja różowa chciała spróbować jako przedstawicielka handlowa thermomixa. #!$%@?.jpg co za ludzie tam są XD
Jak po 3 miesiącach uznaliśmy oboje, że jest to przereklamowane i za drogie i w sumie rzadko kiedy używaliśmy, to był taki pierd w ich grupie, źe aż telefon się zacinał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masonios72: ja się zawsze zastanawialem czy do takiej beztłuszczowej wrzucasz frytki z normalnych surowych ziemniaków i będą jak prawdziwe frytki czy ta frytkownica nadaje się tylko do takich mrożonych ze sklepu?
@steemm: no dobra jeszcze jest możliwość że na prawdę masz zajebisty piekarnik, ale jadłem frytki z paru piekarników i to nie żadnych gównianych i frytki były jak na moje niejadalne, z air fryera za to turbo zajebiste mógłbym wpieprzać na kilogramy. Albo masz niski standard zajebistości frytek bo ja jestem na to dosyć wyczulony
@anonim1133: Shalom raz jeszcze. Domknę temat po żydowsku.
Klasyczek: jeden rabin powie tak, inny nie.

Wiadomo, że nikt tutaj Ameryki nie odkrył, jest to po prostu mikropiekarnik.
Widzę, że niektórzy pracownicy Seco odlecieli. Fajnie - porównywanie normalnego sprzętu AGD do piramidy finansowej #!$%@?. Cóż, narzekacze są wszędzie.

No nic. Wróćmy do tematu i skupmy się na liczbach, na mięsku - generalnie air fryer (jak sam mniemam nie posiadając go) ma dwie
S.....s - @anonim1133: Shalom raz jeszcze. Domknę temat po żydowsku.
Klasyczek: jede...

źródło: comment_1650380540Hxlik9OveleGA7bKVPuLVR.jpg

Pobierz
@anonim1133
To zależy do czego ci to jest potrzebne bo jest to specyficzne urządzenie.
A ja od siebie polecam https://www.lidl.pl/p/silvercrest-frytkownica-beztluszczowa-na-gorace-powietrze-9-w-1/p100339161?mktc=shopping&gclid=EAIaIQobChMI2Oi9yryg9wIVakeRBR0aFgikEAQYAiABEgIf2fD_BwE

Taka hybryda piekarnika z frytkownica beztłuszczowa, dla singla jedzącego śmieciowe żarcie lepsze niż mikrofalówka. Wejdzie 400g nuggetsow/poledwiczek drobiowych czyli takie standardowe opakowania obiadowe, jakby się upadł to wejdzie 2x tyle na drugiej blaszce. Frytek wejdzie 600-700g i są one na różnie czyli nie trzeba ich przerzucać jak w zwykłym piekarniku.

Dla kogoś