Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna chce pojechać na kilkudniowy wypad... z jej kolegą... we dwoje.
Gościa znam, ale słabo. Jest ok i tak samo mysli o mnie. Dziewczyna zna się z nim dośc dobrze i nic ich nie łączy poza koleżeństwem. On nie jest w związku.
Na ten wyjazd nie jadę bo nie mam wtedy możliwości, a nawet chęci. Ogólnie w związku mamy swoich znajomych i chodzimy gdzieś czasem oddzielnie. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić, ufamy sobie, ale ja nie wpadłbym na pomysł jeżdżenia we dwójkę z inną dziewczyną.
#zwiazki #dziewczyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ec9ab77ac277f47a727be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 137
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: hmm, nie wiem jak do tego podchodzą różowe, bo moja obecna ani była nie miała takich pomysłów, ale może wejdź w buty tego kolesia, tj. zastanów się czy Ty, nie będąc w związku, jechałbyś z jakąś koleżanką na wyjazd posiadając czyste intencje, zupełnie po koleżeńsku (zakładając, że koleżanka jest w związku).
  • Odpowiedz
wam się w głowie nie mieści, że nie każda dziewczyna chce od razu zdradzić?


@Mango98: Ale co innego paczka znajomych albo koleżanka, a co innego jak się jedzie sam na sam z facetem.

To nie jest normalne. Ty też puściła byś chłopa na samotny wypad z jakąś dziewczyną która słabo znasz?
  • Odpowiedz
Zapas gumek dla dziewczyny już kupiony


@whatsup666: Tu nie ma co żartować - co jak np. dopadłaby ich ulewa, gdzie mają wtedy schować telefony i dokumenty, żeby nie zamokły?
  • Odpowiedz
@mlody221: @zielony-mis: Wiecie, że to nie musi być zarzutka xd? Osobiście znam podobną sytuację co OP ma i skończyło się to na tym, że dziewczyna znalazła sobie inną gałąź (a przyznała się do tego po kilku tygodniach). Miras, zostaw te karyne.
  • Odpowiedz