Wpis z mikrobloga

@mklaudia masz link, gdzie Millennium faktycznie obniżyło oprocentowanie kredytu hipotecznego że stałą stopą? Jak ostatnio doradzałem to było 7% marży stałej przez 5 lat a potem 1.85% + WIBOR 6m
@mickpl szczerze to wydaje mi się, że około 7% oprocentowania stałego nie jest takie złe w perspektywie tego co się dzieje na Ukrainie, inflacji w Polsce i podnoszonych stóp. Zawsze można refinansować a tak to przynajmniej masz gwarancję stałej raty bez względu na podwyżki.
@GryzeKisiel: Mnie, w całej Europie stałe stopy są normalne (rzędu poniżej 3-4 procent) i wszystko jest git, to jest standard. To u nas są jakieś #!$%@? i to teraz. Bo generalnie stałe stopy to poniżej 1% wszystkich oferowanych kredytów i nie są jakieś super atrakcyjne, ale na te 4% też się dało wziąć. Niestety czy się jest zwolennikiem paróweczek i wolnego rynku czy nie tutaj bez ingerencji państwa wiele się na
@Vixay: tylko wtedy z jednego problemu robi ci się kilka, nagle masz bezdomnych, ludzie przestają spłacać- pewnie jakieś idio dopłaty. Fala emigracji, co u mnie w mieście już powoli się zaczyna. Rozwiązanie, które oferujesz może by pomogło, ale tylko może, ale jest możliwe, że stworzy jeszcze większe problemy.