Wpis z mikrobloga

Czytając polski szurnet człowiek można się dowiedzieć jak w oczach wielu osób wygląda życie w kraju gdzie jest wojna.
Otóż wygląda tak, że wszędzie non stop strzelają, spadają bomby, na ulicach nikogo nie ma, bo są łapanki, ludzie są wywożeni do obozów itd. Prawdziwa wojna to taka, że w każdym miasteczku jest okupacja, państwo nie działa, a ludzie siedzą w piwnicach.
A co jeśli np. w Kijowie teraz jest spokojnie i poczta wypuszcza pamiątkowy znaczek, po który ludzie stoją w kolejkach, bo dochód idzie na armię? Ooo wtedy panie wojna to jest oszustwo! To nie jest prawdziwa wojna tylko teatr, nikt nie ginie, i ruscy i Ukr używają manekinów itd.
Co ciekawe nikt nie pomyśli, że po WW2 też nie każde miasto w PL było tak zniszczone jak stolica. I że przed powstaniem ludzie w stolicy także starali się żyć normalnie. Ba, nawet dzieci rodzili! To też musiał być teatr i manekiny...
Polecam czytać szurnet. Dla przykładu posty i komentarze u Matki #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #rosja #wojna #matkakurkacontent #ruskapropaganda
ksaler - Czytając polski szurnet człowiek można się dowiedzieć jak w oczach wielu osó...

źródło: comment_1650475422UPKdQHJjsLCRRiN078aQW9.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@ksaler: Pamiętam jak na fb jakaś babka napisała że Ukraińcy to tacy sami zbrodniarze jak ruscy, bo oni także wcielają młodych chłopaków do armii i wysyłają ich do walki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@ksaler:

Otóż wygląda tak, że wszędzie non stop strzelają, spadają bomby, na ulicach nikogo nie ma, bo są łapanki, ludzie są wywożeni do obozów


A prawdziwa epidemia wygląda tak że trupy leżą na ulicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksaler: ciekawe jak w ich wyobrażeniu wyglądała 2 wojna światowa na terenach Polski...

Że wszyscy żyli w napięciu pochowani po kątach, zamartwiając się całe dnie?( ͡º ͜ʖ͡º)

Są miejscowości (chociażby moja) w której nic "wielkiego" się nie działo, ludzie(w tym mój dziadek) prowadzili w miarę normalny żywot, od prowadzenia roli aż po relaksowanie się na słońcu, czy "imprezowanie". Czyli co, nie było tej 2 wojny światowej?(
  • Odpowiedz
A prawdziwa epidemia wygląda tak że trupy leżą na ulicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@elf_pszeniczny: o to, to! xD Jak nie ma trupów pod żabka to nie epidemia to plandemia. Włącz myślenie bracie xD
  • Odpowiedz
Że wszyscy żyli w napięciu pochowani po kątach, zamartwiając się całe dnie?( ͡º ͜ʖ͡º)


@Denaturovsky: oczywiście że tak! I mieli tylko podręczny tobołek z bluzką i spodniami i dziurawe buty. I wszyscy wyglądali jak więźniowie z Oświęcimia
  • Odpowiedz
@ksaler: w sklepie jakaś kasjerka #!$%@?ła, że "hehe, jaka wojna? to wszystko ściema. widział pan jak ci politycy jeżdżą do Kijowa? kto to widział żeby jeździć do kraju gdzie jest wojna"

Profesja nieprzypadkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uważam że to ruskie trolle, nie wyobrażam sobie żeby tak ktoś był tępy.
Osobiście nikogo jeszcze nie spotkałem o takich poglądach
  • Odpowiedz
@Jachnucy: przejrzyj sobie wpisy pani @Niedozdarcia2: i odpowiedz sobie czy to troll, czy nie. Niestety debili nie brakuje - sam słyszałem na własne uszy kwestionowanie wojny (napisałem o tym chwilę wcześniej).

Po prostu problem dotyczy ludzi głupich, naiwnych, niewykształconych, rozgoryczonych życiem, nierozumiejących otoczenia. Wszystko jest dla nich zbyt skomplikowane, nie ogarniają systemu w jakim żyjemy. Zarabiają przy tym psi #!$%@?, idą do sklepu, wszystko jest droższe, biednieją, czują dużą niesprawiedliwość,
  • Odpowiedz
@Denaturovsky: @ksaler: to w dużej mierze wina polskiej myśli edukacyjnej, gdzie uczy się dzieci tylko o bitwach, z naciskiem na te, które przegraliśmy. Ludzie nie są świadomi, że przeciętne życie, nawet w czasach najgorszych konfliktów jakoś się toczyło. W sumie ciekawi mnie, jak w czasie II wojny światowej radzili sobie właściciele dużych majtków, czy też firm. W internecie nie znalazłem zbyt wiele informacji na ten temat. Fakt, w Polsce nasz
  • Odpowiedz
@Pan_Nimbus: a tak napisałem że niezła kasjerka, rodem z płaskoziemców którzy mówią że ziemia płaska, ale pojechać i sprawdzić to już trudno. Tak samo niedowiarkom ciężko pojechać do Ukrainy i zobaczyć na własne oczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz