Wpis z mikrobloga

@inkill: szkalowanie białych mężczyzn XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@inkill: #urojeniaprawakoidalne

Sam zrezygnowałem z subskrybcji, bynajmniej nie przez panoszące się wszędzie lewactwo, ale przez zwyczajnie kiepskie seriale.

Prawda jest taka, że nawet ktoś bardzo konserwatywny będzie w stanie przełknąć LGBT i szkalunek białych mężczyzn, jeżeli produkcja będzie dobra pod względem scenariusza, postaci, fabuły i realizacji.
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: no jak dla mnie to ty tutaj trochę naginasz narrację, akcje netflixa spadają od listopada, wielu inwestorów zaczęło redukować swoje pozycje już przed jakimikolwiek komunikatami i wynikami finansowymi, widzieli w jakim kierunku to dąży. Po samych znajomych można wywnioskować, że era tego gówna się skończyła, wszystkie produkcje warte obejrzenia były tam od dawna, nic nowego na jakimś poziomie nie wyszło od długiego czasu i pewnie nie wyjdzie. Co masz na
  • Odpowiedz
@Jamniki2
www.komputerswiat.pl/aktualnosci/aplikacje/netflix-znow-w-natarciu-serwis-bierze-sie-za-wspoldzielone-konta-w-polsce/x38z3w1.amp

Przykładowo to mam na myśli.
Mi osobiście(mojej wirtualnej rodzinie) spadło konto bez możliwości weryfikacji, i to wcześniej, niż ten news został wypuszczony, bo w grudniu 2021, więc zmieniłem platformę, na jakiś czas, póki się nie uspokoi sytuacja.
Moja rezygnacja nie miała to nic związanego z lewicowym podejściem do seriali, ale to tylko moja opinia, że mi to nie przeszkadza.

Spadek to wynik kilku apsektow ekonomicznych(zdaje się na subOP, który podał
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: Absolutnie nie widzę powowiazania z walka z współdzielonych kontami a uciekającymi użytkownikami, wrecz przeciwnie. Ja i wielu znajomych zrezygnowaliśmy z netflixa, po prostu produkcje tam są na żałosnym poziomie
  • Odpowiedz
@janusz-lece
Myślę, że jest jakaś tolerancja, że jeden profil lata raz na jakiś czas na innym IP, ale wraca po jakimś czasie do sieci, którą przewidują, jako domową.
Nie czuje się na siłach wyjaśniać technikalia, bo nie mam pojęcia jak może działać taki algorytm, ale są stosunkowo skuteczni, bo mnie trafili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: chyba też trochę naginasz, bo o ile mnie pamięć nie myli, to zmiana polityki współdzielenia kont właśnie wynika ze spadku rentowności i ma być sposobem na poprawę tejże. Ponad to spotkałem się też z wypowiedziami analityków giełdowych, gdzie prócz konkurencji, wysycenia rynku, również były wymieniane wątpliwej jakości produkcje czy mało jasne wybory fabularno artysytyczne w owych produkcjach. Także, reasumując, nie sposób powiedzieć że oooo, lygybyty deepthroat na milion procent nie
  • Odpowiedz
  • 0
@madmat:
"Wzrost naszych przychodów uległ znacznemu spowolnieniu. Utrudnienia te wynikają ze współdzielenia kont w ramach gospodarstw domowych oraz rosnącej konkurencji” – napisała spółka w liście do akcjonariuszy.
  • Odpowiedz