Wpis z mikrobloga

  • 690
W wieku 21 lat będę musiała pochować mamę, sama miała dopiero 43 lata, mogła jeszcze drugie tyle pożyć. 2 lata temu facet, który był dla mnie jak ojciec sie powiesil, teraz mama zmarla, zostalam sama. #rodzina #zalesie #smierc
  • 74
  • Odpowiedz
@livii: Trzymaj się Dziewczyno, tez ostatnio straciłem tatę… nic tak nie boli jak strata rodzica. Nie bój się o tym rozmawiać to na prawdę teoche pomaga
  • Odpowiedz
  • 3
Ja ponad 2miesiące temu pochowałem ojca.Najgorsze było ze jako najmodlszy,musiałem wybierać trumnę bo rodzeństwo było daleko od mojego rodzinnego miasta.
  • Odpowiedz
@livii: Trzymaj sie i Mam nadzieje ze pozwiesz tego konowała zeby chociaz stracił prawo wykonywania zawodu (skoro cała sytuacja jest z winy lekarza). Moze w ten sposób uratujesz komus innemu życie
  • Odpowiedz
@#!$%@? nie, po prostu chciałem zaznaczyć że ona ma dużo lepiej, bo pewnie ma wsparcie chłopaka, znajomych i tak dalej. Ja jakbym miał taką sytuację to zostałbym kompletnie sam z tym wszystkim. Nie dziwota że tyle facetów ze sobą kończy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@livii: Jakie toksyki się zleciały. Nawet w takich tematach muszą pokazywać, że „locha ma tzipę, więc na pewno ma faceta do pomocy, nie to, co przeciętny niebieski, który NA PEWNO zostałby sam w takiej sytuacji”. Ja pier*dolę, szkoda strzępić ryja. Wy nawet nic nie wiecie o Opce, a już wyciągacie wnioski + gówno wnosicie do tematu swoją czarną, pesymistyczną energią i wywodami z alternatywnej rzeczywistosci we własnych głowach.

A Tobie życzę
  • Odpowiedz