Wpis z mikrobloga

@Ziemba_Karol: W zeszłym roku jeździłem podobnymi drogami do tej krajówki. Też na Zwierzyniec, ale z okolicy Bieszczad. Przejechałem cały wschód takimi drogami i całkiem przyjemnie się jedzie, więc jak Ci się nie śpieszy i chcesz sobie na luzie jechać to śmiało - nie powinno być żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@Ziemba_Karol: Proponuje inaczej. Jedź A4 do Jarosławia, potem lecisz na Oleszyce -> Cieszanów ->Ruda Różanieca(polecam, bo fajny zalew tam jest) -> Susiec(warto się zatrzymać po drodze też) -> Józefów(też warto się zatrzymać) -> Zwierzyniec . Opcjonalnie możesz przed Józefowem polecieć jeszcze na Krasnobród(trochę dłuższa trasa, ale jest co zwiedzać i oglądać po drodze)
  • Odpowiedz
@FoxX21: Zrobię tak: z racji tego, że wyjazd mam w piątek po 18:00 to się udam trasą niebieską z mapki, a wrócę sobie na luzaku we wtorek trasą zaproponowaną przez kolegów. Dzięki panowie, udanej majówki. Bawcie się grzecznie :)
  • Odpowiedz
@Ziemba_Karol: Jakbym był na miejscu to bym Cię na wino zaprosił bo to moje rejony XD
Nie zapomnij zajrzeć do Chaty Rybaka w Bondyrzu, ich pstrąg z pieca jest zajebisty, placki ziemniaczane z pstrągiem też dają ładny przekrój smaków bo jest i ryba i ikra i sałatka i placki, zupa prowansalska to też takie must have tam. Naprawdę treściwa i dobra. Żal nie odwiedzić skoro już tam będziecie.
  • Odpowiedz