Wpis z mikrobloga

Któryś z Mirków polecił tego kolegę jako fajnego świeżaczka na wiosnę... Armaf Nishe Sapphire
No i muszę Wam powiedzieć, że jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Estetycznie rewelacja, kurde, Armaf w końcu zrobił nietandetny flakon, który serio dobrze wygląda. I ta tuba, prestiż.

Sam zapach to połączenie wszystkiego co lubię i tego, co szukałem na lato. Jest tu trochę z Invictusa, jest świeżo, owocowo. Tak po prostu rześko. Wyczuwam delikatną nutę z ADG.
Parametry: na mnie projekcja około 2 godziny, przy skórze ponad 8 godzin.
Cena: 60 zł. No proszę was, to jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kusi sprawdzić pozostałe zapachy z tej linii.

Nie traktujcie tego jako recenzji, tylko pierwsze wrażenia po 2 dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
BetPay - Któryś z Mirków polecił tego kolegę jako fajnego świeżaczka na wiosnę... Arm...

źródło: comment_1651177042fSJCPSZMUb63wf4Tr8MzJv.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Drejku: Akurat obcina mnie facet ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziewczynie się podoba i nie zdziwię się, jak będzie chciała odlewkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) (na kobietach to też będzie fajnie pachnieć)
  • Odpowiedz
@Nxchx: na początku być może jest nieco ostrzej, ale "hairspray" bym tego nie nazwał. W mojej ocenie nie pachnie syntetycznie i tanio.
  • Odpowiedz
@BetPay: Też mam, prezentacja top - flakon klasyczny (dobrze zrobiony, bez cepeliady, która często występuje u Armafa) i to dodatkowe opakowanie wygląda premium jak na cenę. Mi osobiście nieco przypomina Rasasi Hawas i Armaf Tres Nuit Lyric, różnią się pomiędzy sobą niuansami i nutami, ale to dość podobna grupa zapachowa.
  • Odpowiedz
Nie traktujcie tego jako recenzji, tylko pierwsze wrażenia po 2 dniach


@BetPay: Spokojnie - bez reakcji fryzjera ten pociąg nie ma prawa ruszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BetPay: Mam dwa flakony xD I już drogiemu Państwu mówię czo to jest, aż dziwię się że na fragrze nikt na to nie wpadł. To moje drogie mirmeczki kopia Invictusa Legend, bardzo dobra kopia. Parametry nie są genialne, są przeciętne; natomiast sam zapach za te pieniądze to steal. Jasne, to morski słodziak, gdzie słodycz kojarzy się z gumą balonową - tak jak w całej rodzinie Invictusów (poza V), ale jak dla
  • Odpowiedz