Wpis z mikrobloga

na jakiej uczelni zarabia się ponad 20k? Muszę dać cynka kumplowi wykladającemu na geodezji na UŚ i innemu wykladającemu matematykę na UJ, chętnie się przeniosą.


@Kundzia999: śląski uniwersytet medyczny, wśród profesorów Porsche czy Ferrari to norma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fan_Morawieckiego: muszę to powiedzieć na jutrzejszych zajęciach, prowadząca umrze ze szczęścia, że taka bogata jest xD studiuje na Śum, na parkingu na Ligocie porsche nie zanotowałam, musiałabym sprawdzić pod dentystycznym w Zabrzu ()
Profesorowie może i mają, tacy, którzy jednocześnie mają prywatną praktykę lekarską, bo jak to ładnie ujął mój ordynator, na śumie to on wykłada hobbystycznie, żeby żona miała na waciki ¯\_(ツ)_/¯
muszę to powiedzieć na jutrzejszych zajęciach, prowadząca umrze ze szczęścia, że taka bogata jest xD studiuje na Śum, na parkingu na Ligocie porsche nie zanotowałam, musiałabym sprawdzić pod dentystycznym w Zabrzu ()

Profesorowie może i mają, tacy, którzy jednocześnie mają prywatną praktykę lekarską, bo jak to ładnie ujął mój ordynator, na śumie to on wykłada hobbystycznie, żeby żona miała na waciki ¯_(ツ)_/¯


@Kundzia999: ciekawa czy to będzie
ekonomii


@Bazy1i: ekonomia nie jest nauką ścisłą, pisowcy by zbudowali swojego ekonomistę krajowego (mają na pewno kandydatów) i zrobili by test z pytaniami typu: "czy to prawda, że socjalne gównododatki poprawiły kondycje gospodarstw domowych?"
@Fan_Morawieckiego: Zobacz co się w USA dzieje. Tam rządzi pieniądz i społeczeństwo nie jest szczęśliwe. Poza tym jak kiedyś uda Ci się skończyć szkołę to zauważysz, że mało to te 20k miesięcznie zarabia. Średnia płaca i mediana płac nie kłamią.