Wpis z mikrobloga

Siema #zycietruckera!

Mam do Was prośbę. Niedługo będę pomagał pewnej firmie transportowej rozkręcić się i mam za zadawanie wybrać system, który będzie zarządzał trasami i całą resztą. Jest dla mnie ważne żeby system był przyjazny dla kierowcy i potrzebuje Waszego zdania!
No i tutaj pytanie do Was! Jakie programy użytkuje się Wam najlepiej jako kierowca i dlaczego? Z jakimi nie chcecie mieć nic wspólnego?
Firma mała, ale szybko rozwijająca się. Na ten moment 40 busów i 7 ciężarówek.
  • 15
@siemankojanko: Myślę że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeden woli codziennie zjechać do domu, drugiemu nie przeszkadza siedzieć tydzień w budzie, a trzeci najlepiej jak pojedzie na co najmniej trzy miesiące bo nie ma ochoty słuchać jak mu stara trzeszczy nad uchem w domu. Osobiście spotkałem się z sytuacją gdzie firma na początku dawała kierowcom wybór jak chcą jeździć, ale sytuacja na rynku zweryfikowała ich chęci i tak czy
@siemankojanko: Nie słyszałem, i nie chce słyszeć. Nie wnikam w to jak spedycja organizuje sobie planowanie, bo mi za to nie płacą. Wolę dostać zwykłego smsa z potrzebnymi mi danymi niż bawić się w jakiś system co znając życie nie będzie działał w pełni sprawnie.