Wpis z mikrobloga

@fonfi: Miałem wrażenie, że co pół sekundy podjeżdżam pod krawężnik. A rowerem telepało tak bardzo, że serio zastanawiałem się, czy zaraz coś się nie poluzuje/odkręcie/ułamie.
Nie polecam, a już na pewno nie bez amortyzatora.
e tam, nie takie rzeczy się jechało. Dopóki nie trzeba prowadzić przez piach to jest ok.


@beksajt:
Musisz zatem przemyśleć swoją definicję ujebów i przestać oszukiwać niewinnych mirków i mirabelki deklarując trasę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: Chyba jednak właśnie tam gdzie #!$%@?... Zaraz przy Rewie. Na otwartej przestrzeni, tam gdzie te płyty z "dziurkami" chyba mniejszy zaduch. Ale to pewnie głównie latem w upały, teraz nie powinno nic przeszkadzać :)
@Plotkova99: jak zalogujesz się do statshunters.com, albo squadrats.com to samo zepnie się ze Stravą. W tle pobiera trasy i oznacza przejechane, "zaliczone" kwadraty. A do planowania tak jak napisali najlepiej RideWithGPS albo Komoot + plugin do przeglądarki od statshunters albo squadratsów.
@beksajt: Ej, ale ja nie płaczę - napisałem nawet, że co roku tam wracam bo jest urokliwie. Tylko stwierdzam fakt, że spora część tej trasy, którą namalowałeś to jednak ujeby... Zwłaszcza na szosę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jeju, ale delikatni, kawałek gorszej nawierzchi i już płaczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@beksajt: Ja po prostu piszę, że twierdząc, że to trasa bez ujebów, żeby ktoś z Tobą pojechał -- zniżasz się do poziomu naganiaczy na pokazy garnków. ( )
@Polinik: ej, bez takich.
Nie mam zaliczonych tych kwadratów więc nie wiem co tam jest. Napisałem "bez większych ujebów", bo zdecydowaną większość trasy znam lub można ją podejrzeć na google maps i jest tam asfalt. To, że będzie 10% płyt/szutru to nie znaczy od razu, że trzeba jechać z amortyzatorem.

I nie naganiam, tylko spytałem czy ktoś chce dołączyć. Nikogo nie zmuszam.
@beksajt: Dzięki za zawołanie, jutro zamierzam tułać się po Borach. A odcinek do Rzucewa znam, skarpa, pole a między nimi zarośnięta ścieżka, gdzie się wyglebiłem :)