Wpis z mikrobloga

Czołem wykopowi bukmacherzy!

Niedawno zabrałem się za projekt który może pomóc i wam przy wyborze fajnych meczy do grania live. Lubie grać na żywo bo można trafić fajne okazje ale często nie mam czasu siedzieć cały czas przed kompem i sledzić aktualnej sytuacji więc postanowiłem zrobić automat który będzie wynajdywał scenariusze które wydają się być interesujące.
System śledzi mecze na żywo i jeżeli jest sygnał to wrzuca info na tweetera: https://twitter.com/investgambling1

Narazie wybrałem testowo najprostszy scenariusz, czyli kiedy murowany faworyt przez przypadek zaczyna przegrywać. Osobiście lubie sobie zagrać overa w takie sytuacji.

Postanowiłem sie podzielić z wami bo może komuś się przyda a może tez podsuniecie jakis fajny pomysl jaki inny scenariusz można by dodać. Pozdrawiam i czekam na ew opinie.

#bukmacherka #hazard #pilkanozna
  • 7
@ramenx: w zasadzie wszystkie popularne ligi, w anglii chyba do league 2 z tego co pamietam, w Polsce mam tylko ekstraklase bo faworyta wybieram na podstawie zakładów prematch a nie mam takich dla 1 ligi. Wiec ogranicza mnie w zasadzie tylko dostęp do danych reszta mieli sie sama.
@ahmad26: fajne tylko ciekawe czy działa :)
zrobiłbym to tak, następuje zdarzenie, bot sprawdza kurs na zakład który chciałbyś postawić, po powiedzmy 100 takich zdarzeniach liczysz ile byś zarobił jakbyś na każde z nich postawił 1zł i czy byś w ogóle wyszedł na plus
bo może expected value jest w #!$%@? ujemne i szkoda tylko czasu na tego bota
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasz728: tak naprawdę zależy od początkowego kursu bo nawet jak faworyt dostanie brame a kurs był max do 1.25 to i tak lipa z kursem. Ale jak był faworyt z 1.5 i wyzej to już spoko. Ale wg mnie to jest do grania tylko solo więc z marzą polskich buków się nie oplaca
@lukasz728: zgadzam sie, mozna takie statystyki zrobic, tyle ze ciezko by bylo zebrac zaklady z danej chwili w meczu (mam narazie tylko prematch). Ale mozna zrobic staty ktore np sprawdza np w ilu meczach po pierwszym alercie padl kolejny gol (jakbys np grał overa), ew sprawdzic w ilu przypadkach faworyt jednak wygrał. Mysle ze wrzuce takie staty niedługo. Ale cel tej informacji jest raczej taki zeby wyhaczyc potencjalnie ciekawe spotkanie w
@gacek21: tak jak napisałeś: to zależy :), np wczoraj był fajny mecz Djurgardens IF vs Helsingborg, gospodarze byli faworytem a nagle zaczęli przegrywać 0-2, wiec kurs na 1x mógł juz byc na poziomie 2 co by sie opłacało. Na dodatek prowadzili grę, oddawali dużo celnych strzałów co dawało dużą szanse na to ze cos wpadnie, ale na remis wpadło dopiero w doliczonym czasie. Więc można było złapać bardzo fajne kursy, nawet