Wpis z mikrobloga

Leci w telewizji powtórka pierwszego sezonu "Top Chefa" i akurat w nim występował Ogiński i co chłop odstawał od reszty to ja nawet nie wiem. W każdej prawie konkurencji podpytywał innych co mają zrobić, bo nie miał pomysłu, nagadywanie na innych na setkach, w każdym możliwym daniu pójście na łatwizne i wciskanie wszędzie kurczaka. I tak w sumie długo wytrwał.

Tak w ogóle to, szkoda że wygrał normicki Master Chef bo elegancki był to program. Konkretny Amaro, Wachowicz zawsze w formie, rozbrajający Kudłaty (zajebiste riposty i dobry image) no i co najważniejsze poziom uczestników wysoki. Oby wrócił kiedyś, Hell's Kitchen wraca to i topowy szef też mam nadzieję wróci (z szefami kuchni, a nie pseudogwiazdami ma się rozumieć) #polskiyoutube #gotujzwykopem #kochamgotowac #telewizja #topchef
Pobierz pawelososo - Leci w telewizji powtórka pierwszego sezonu "Top Chefa" i akurat w nim w...
źródło: comment_1651856626qKqvGuhtQcU3lYRd9HW9cM.jpg
  • 29
@paramyksowiroza: serio uwazasz za wartosciowe to ze jakis koles ktory nie potrafil gotowac otowrzyl kanal o gotowaniu w odpowiednim czasie? To ze stal i robil, gotowal rzeczy zle tak jak sie nie powinno, kopiuj wklej tak samo jak strzelczyk topgar tylko przy kopiowaniu czesto wyskakuja babole jak nie wiesz co robic

Problem jest w tym ze wszystko co robia pl youtuberzy jest odtworcze nikt z nich nigdy nie skonczyl szkoly nie