Wpis z mikrobloga

jeśli diete mam teraz tak dobrana, że tyje 0.5kg na tydzień przy 4 dniowym treningu to jeśli zmienie go teraz na 3 dniowy to powinien obciąć jakoś kalorie czy różnica będzie na tyle mała, że mogę zostawić sobie taka sama ilość kcal? Nie wiem ile pale kcal na treningu ale wygląda on tak: 1h rozgrzekwa+brzuch+rozciaganie i 1.5-2h treningu siłowego
#dieta #mikrokoksy #silownia
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateo2111: na pewno w bilansie tygodniowym trochę się zmniejszy, ale bardziej zastanawia mnie jak idzie progresja skoro wykonujesz trening brzucha wraz pewnie z cardio a później trening siłowy? Rób na odwrót, wypalasz cały glikogen zanim sztangę weźmiesz w ręce :)
@BeDoEl: Cardio nie robię w ogóle, jedynie z 5 minut na rowerku na rozgrzewkę i później odrazu robię brzuch bo na koniec treningu nigdy mi się robić nie chce, a rozciąganie robię po treningu, ale nie chcialo juz mi sie rozpisywac tego dokladnie wiec dorzucilem to do brzucha i rozgrzewki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mateo2111: odpowiadając na pytanie to nie zmieniaj kaloryki póki co, waz się i jak będzie szło za szybko to wtedy utnij, bo ciężko powiedzieć - trening siłowy nie spala aż tylu kalorii, niezbyt duze ilości, zależnie od intensywności, twojej wagi, stażu itp
A brzuch mimo wszystko polecam na koniec, o ile w ogóle, pełni on zbyt ważna funkcje stabilizacyjną żeby przekatowac go przed przysiadami, ciągami i wiosłowaniami.