Wpis z mikrobloga

@TS_X9: Nie jesteśmy zawodowcami. Tymbardziej że WPC to jest dodatek do diety. Ja już dawno przestałem liczyć kcal z wpc (staż ~7-8 lat). Osobiście dodaje wpc tylko do owsianych itp w celu właśnie poprawy smaku. 10 zł więcej na miesiąc czy tam dwa to nie jest tak dużo. Wystarczy sobie odmówić fastfooda. :)
@TS_X9: Białko właśnie traktuje się często bardziej jako jedzenie. Więc smak odgrywa np dla mnie ważną rolę, zwłaszcza że jem je czasami i do tego stosunkowo mało. Równie dobrze mógłbyś traktować dietę w podobny sposób. Są osoby, które tak robią i jedzą nieapetycznie rzeczy po to by osiągnąć dobry bilans kcal i makro, ale nie jest to konieczne i przy włożeniu minimalnie większej ilości pracy możesz jeść zarówno smacznie jak i
@TS_X9: Ostrovit to ten sam właściciel co KFD


O Panie, z takim poziomem wiedzy i obycia w sieci, to Ty sie w doradzanie w suplementy nie baw xDD

@Damian_TS kiedy kupiliscie ostrovit? (albo zostaliscie kupieni) xDDDDD
@TS_X9: wiele głupot tu czytałem, ale to już trąca skrajnym lenistwem. Wystarczy poświęcić minutę żeby sprawdzić po NIP w np. KRS. Widać tam wszystko, nie tylko właścicieli czy udziałowców, nawet nazwiska zarządu czy powiązań kapitałowych.
To dwie różne firmy w skrajnie różnych miejscach Polski.
To że produkty różnych firm są w ofercie sklepu kfd, nie oznacza z automatu że jesteśmy ich właścicielami czy na odwrót. Pierwszy sklep KFD istniał już ~20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damian_TS: a czy Ostrovit nie wywodzi się z mleczarni Ostrowia? W sumie nic to nie wnosi do dyskusji, ale tak mi się zawsze wydawało, a teraz nie mogę znaleźć żadnych informacji