Wpis z mikrobloga

@faantasy @natkasratka z tego co na jednej grupie ktoś sprawdzał harmonogram koncertów danych artystów, to Sanah, Zalewski, Igo nie mają żadnych koncertów w soboty (przed ogłoszeniem Męskiego Grania), więc wydaje mi się, że oni są pewni (choć oby się nie sprawdziło to z Sanah - za dużo już popowych MGO).

Ralph miał jeden koncert w sobotę wieczorem, więc jak nie zostanie odwołany, to nie powinien być w orkiestrze
@pieczarkowy: ja przepraszam że przeszkadzam ale nadal mamy epidemię. To że nie testujemy to nie znaczy że wirusa nie ma. To będzie istny hotspot dla wirusa, część z tych ludzi może zachorować i tego nie przeżyć!

Dlaczego ludzie tak szybko zapomnieli o epidemii i organizują takie niebezpieczne eventy?! Gdzie jest ludzka odpowiedzialność i rozsądek?

Proszę poczytajcie pana Defoliatora i omijajcie to niebezpieczne zgromadzenie!
hansschrodinger - @pieczarkowy: ja przepraszam że przeszkadzam ale nadal mamy epidemi...

źródło: comment_1652359881aMGckXiJ74JL5ZulabIUJv.jpg

Pobierz
@pieczarkowy: z męskiego grania od dawna została tylko nazwa, teraz to zlepek popularnych akurat artystów. Nie twierdze, że są słabi ale kiedyś męskie granie miało jakąś konwencje a teraz to miałka impreza, która należy wrzucić na instastory


@kanciak12: Jakie instastory xD To festiwal dla boomerow, oni takich rzeczy nie ogarniają a innym wstyd takie coś wrzucić. Impreza na poziomie dni koszalina.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kanciak12: ja mam inne zdanie. Kiedyś to było coś co jechało dziaderstwem, jakieś odkopane 60 latki i goście w kryzysie wieku średniego. Obecnie to festiwal gdzie wiem że trzyma poziom muzycznie i mogę dzięki niemu usłyszeć o nowej fajnej polskiej alternatywie. Wolę Mary Spolsky niż odgrzewanego Maleńczuka, pretensjonalnego Waglewskiego czy udającego 20 latka Organka