Wpis z mikrobloga

@nick230:
Wiekszosci ludzi podobal sie bardziej naturalny i dziki wyglad Zakrzowka. Mimo ze oczywiscie naturalny on nie jest bo to kamieniolom wyrabiany przez czlowieka, zalany przez czlowieka wodą ;)
  • Odpowiedz
@nick230: totalnie zabili klimat tego miejsca, w imie zysku znajomych deweloperow. Sprawdz chociazby przetarg na siatke w skalach ktora jest kompletnie niepotrzebna. Nie wiem jak mozna temu przyklaskiwac
  • Odpowiedz
@nick230: bo zakrzówek był "dziki" i ulubiona miejscówka krakowskich studenciaków aby iść i sobie kręgosłup złamać spadając ze skałek - miasto postanowiło to jakoś ogarnąć, fakt sam pomysł basenu trochę sztuczny ale ogarnięcie ścieżek itp bardzo dobry pomysł, no ale wiecie "klimat" upadł i mati nie będzie mógł walić harnasia w dziczy xD
  • Odpowiedz
@nick230: A to bo krakowianie mają gwóźdź w mózgu niestety, ludzie przychodzili tam chlać i skakać z klifów, w zasadzie to wszyscy włamywali się na prywatny teren, teraz to spoko wygląda, a ludziom i tak się to nie podoba.

Jak zawsze w polsce, wedlug mnie właściciel powinien to zamknąć ogrodzić murem z ochroną i sobie tam wybudować chatę prywatną aż by im dupy popękały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@nick230: ludzie płaczą, bo to miejsce się ucywilizuje, nie będzie już walenia browarów na skałach po włamaniu się na prywanty teren
  • Odpowiedz
było #!$%@? bo tam był syf + pręty w wodzie w większości i nie dość bezpiecznie


@PiersiowkaPelnaZiol: nie widzialem nigdy ani pretow w wodzie ani syfu, a wskoczyc sobie do wody ze skalki piekna sprawa, tak samo jak przeplynac przez zbiornik w poprzek, teraz pewnie jakis cieć bedzie gonił za takie rzeczy ehh
  • Odpowiedz
nie widzialem nigdy ani pretow w wodzie ani syfu,


@Koronanona: przecież tam były pręty w wodzie, a syf oczywiście że był może nie w wodzie ale wszędzie dokoła niej,

No byłem świadkiem w tamte wakacje jak chłopaki pili wódeczkę i skakali z 15-20 metrowego klifu, jak jeden prawie łbem #!$%@?ł o skalę to ludzie nagle zaczęli ich pouczać że tak nie wolno.

Prawda jest taka, że klimat to zakrzowek miał pod
  • Odpowiedz