Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakieś potwierdzenie, że nie będzie można korzystać z przestrzeni poza tą wyznaczoną przez te baseny? Przecież to by było bezsensownym marnotrawstwem miejsca. Można było w ogóle kiedykolwiek legalnie się tam kąpać?
  • Odpowiedz
@mbasasello: O czym ty piszesz? przecież w drugiej części zbiornika właśnie buduje się im właśnie nowa baza nurkowa.

@Finnophile: Pierwsze słyszę. Baseny są miejscami po to, żeby ograniczyć głębokość, żeby się mogły kaszojady kąpać, bo to nie jest typowe kąpielisko z plażą.
  • Odpowiedz
@e_m_p: O, to jest dobra informacja. Po prostu ktoś wyżej napisał, że duży zbiornik ma być zamknięty. Na tej wizualizacji u góry widać też przekreślonego pływającego ludzika właśnie na tej dużej przestrzeni, dlatego zacząłem się zastanawiać. :D
  • Odpowiedz
@e_m_p: A, to o ten chodzi. To w sumie szkoda, bo popływałbym na całości, ale lepsze to niż nic. Postawią jakieś boje w tej cieśninie? Czy nie będą tego odgradzać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Finnophile: można było, chociaż nie wiem na ile legalnie. Kiedyś tam była droga która chodziła do kamieniłomu i ta droga robiła za kąpielisko i byly tam tłumy, 20 lat temu. Ale z czasem woda się podniosła i drogę zalało i już nie było miejsc z takim łagodnym zejściem.
  • Odpowiedz
@nick230: Nie wiem o co się ludzie srają, jak teraz będzie czyściej i bezpieczniej a tak to kąpać się w wodzie z wydzielinami kaszojadow,których Karyna z Sebą nie pilnują bo walą Harnoldy w krzakach w rytm cypisa było spoko?
  • Odpowiedz
kąpać się w wodzie z wydzielinami kaszojadow


@Rain_: No i to też jest solidny argument, bo tam przecież nawet toi-toia nie było więc łatwo można zgadnąć co się z tym wszystkim wychlanym piwskiem działo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nick230: Bo robią to wszystko na "małym" zbiorniku zamiast dużym, wyłączyli Zakrzówek na prawie 3 lata, już nakradli przy aferze z siarkowaniem skał. Mieszkańcy chcieli zmiany projektu na duży zbiornik to miasto stwierdziło, że "nie" bo już były konsultacje i projekt jest uzgodniony. Oczywiste grzecznie przemilczają fakt, że jak był projekt to tylko mały zbiornik był we władaniu miasta a teraz jest całość. W skrócie #!$%@? potencjał na prawdziwą perełkę.
  • Odpowiedz