Wpis z mikrobloga

@fasttaker: właśnie to mnie uderza, że właściwie bardzo mało na mikroblogu chyba ludzi, którzy pod jakimś względem to przezwyciężyli.

Żeby było jasne, mi też to się póki co nie udaje i raczej się już nie uda, tyle że w Niemczech, ale to pokazuje, że emigracja to dla większości ludzi w pewnym sensie nierozwiązywalne zadanie.
  • Odpowiedz
  • 3
@ternal_sptmb pisałem już wcześniej. Odizolować się i unikać Polaków. Ja po kilku pietwszych miesiacach tak zrobiłem i dobrze na tym wyszedłem. Szukać znajomych i towarzystwo w którym się obracasz z głową.
  • Odpowiedz
no igła w żyłe raczej tak robi( ͡° ͜ʖ ͡°), gwałcik też jednej stronie sprawia przyjemność, niektórzy mówią że nawet i obu


@kupasiniaczek: tak patrze na ten obrazek i nie widze tam nic nielegalnego. Nie ma tam gwaltu, ani narkotykow.
  • Odpowiedz
@natuuris: bo to jest tak ze sam wybralem UK jako miejsce do zycia. Wybralem tez miasto ktore mi sie podoba. Zyje mi sie tu naprawde dobrze, i dlatego bronie tego miejsca.
Jak widze wpisy o tym jak tu zle i niedobrze, to zawsze napisze cos z wlasnego doswiadczenia. Nudne to jest gadanie o tym ze na wyspach jest tylko patologia, zla pogoda, niedobre jedzenie, i nikt nie lubi polakow, grzyb na
  • Odpowiedz