Wpis z mikrobloga

@K_eM1: .potwierdzam, mam znajdę i w dzień śpi a od 2.00 w nocy zaczyna biegać #!$%@? odbijając się od ścian jak piłka z kauczuku.
Kończy po 4.00 idzie spać na 8 minut i zaczyna miałczeć jak #!$%@? że ilośc jedzenia w misce spadła do 37% napełnienia wiec jak dla niej jest pusto. Wstaje 5.30 sypie żreć to pójdzie powącha po czym stwierdzi że musi pilnie umyć dupę pod kanapą wiec zostawia
Pobierz T.....o - @K_eM1: .potwierdzam, mam znajdę i w dzień śpi a od 2.00 w nocy zaczyna bie...
źródło: comment_1652507656E6GQ3vQs1e0KYIi5OpaVBI.gif
@Tonari_Totoro Mojemu syberyjskiemu po 4 latach #!$%@?ło nie do zniesienia. Kładziesz spać dziecko a ten jeb drapanie w drzwi. Pierwsza myśl może nie ma wody albo jedzenia, wszystko miał. 4 rano co robi #!$%@? kot ? Drapie drzwi więc musisz wstać i go #!$%@? bo inaczej nie przestanie. Otwierasz mu drzwi na klatkę to popatrzy i idzie spać. Nażreć się i zrzygać ? Super pomysł. Próbowałem wszystkich rad jakie znalazłem w internecie
@mandoly768 to nie kwestia odklaczania tylko żarcia na potęgę. Kupiłem taką wieże na suche jedzenie że musi łapką zgarnąć chrupki ale to nie pomogło. Wsypywałem mniej to drapał drzwi. Zabawy ? Próbowaliśmy wszystkiego, poświęcaliśmy w #!$%@? czasu a przychodził wieczór i trzeba było dziecko wykąpać i położyć spać to mu odpierdało na nowo